Menu Shop-online

Do Macaroni Tomato Warszawa przychodzi się po piękne ubrania i fachową wiedzę

WOJCIECH SZARSKI
W 2009 roku założył blog o klasycznej męskiej elegancji, stylu i krawiectwie miarowym. Jego liczne recenzje rodzimych zakładów krawieckich przyczyniły się do renesansu krawiectwa miarowego w Polsce. Zdjęcia z realizowanych na bloga sesji regularnie trafiały na dziesiątki blogów poświęconych stylowi, od Japonii po Stany Zjednoczone. Blog przyniósł mu nagrodę Oskara Fashion w roku 2011.
Jest współtwórcą i współwłaścicielem Macaroni Tomato Warszawa.

Wojtek obsługuje klientów w butiku na Rozbrat 22.

TATIANA HRECHOROWICZ
Doradca wizerunku, stylista, kostiumograf, ekspert stylu i etykiety ubioru. Absolwentka Akademii Dyplomatycznej przy MSZ z zakresu Protokołu Dyplomatycznego. Przez wiele lat współpracowała przy kreowaniu wizerunku gwiazd polskiego show bussinesu. Od lat związana z filmową branżą reklamową. Jest autorką kostiumów do niezliczonej ilości filmów reklamowych dla największych reklamodawców. Autorka bloga dla kobiet dedykowanego stricte klasycznej elegancji www.classicvaleria.blogspot.com. Jest współtwórcą i współwłaścicielem Macaroni Tomato Warszawa.

MICHAŁ FRĄCKIEWICZ
Jest historykiem z wykształcenia a z zamiłowanie stylowym mężczyzną. Modą męską interesuje się już od dłuższego czasu i jak to bywa z pasjami również ta wciągnęła go na całego. Michał dał się poznać jako ciekawy bloger, znawca tematu z dobrym okiem do niebanalnych stylizacji i połączeń kolorystycznych. Dlatego sami zaproponowaliśmy mu pracę, bo zależy nam aby w zespole Macaroni Tomato pracowali tylko ludzie z pasją.

Michał doradza naszym klientom w butiku na ul. Rozbrat 22.