Szycie na miarę w sercu Warszawy

Szycie na miarę wymaga precyzji i doświadczenia. Wyjątkowo istotny jest krój, od którego zależy cały proces szycia. Dlatego wspólnie z najlepszymi krawcami miarowymi w Polsce opracowaliśmy optymalną konstrukcję garnituru – idealną dla sylwetek Polaków. Chcieliśmy, aby nasz garnitur był nie tylko wygodny, ale też piękny. Zainspirowaliśmy się włoskim krawiectwem, aby dopracować piękne linie i najmniejszy detal naszego garnituru


Początek procesu szycia garnituru zaczyna się w naszym butiku na Rozbrat 22. Spotykamy się tam aby omówić zamówienie. Jeden z nas zbiera miarę z Klienta. Szycie na miarę to proces wymagający wysokich kwalifikacji i doświadczenia, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do jakości obsługi.

Po zebraniu miary na podstawie kilkudziesięciu pobranych wymiarów, powstaje indywidualny wykrój, stworzony specjalnie dla Ciebie. Po około 5 tygodniach garnitur zostanie do nas przesłany i spotkamy się po raz drugi na przymiarce, byśmy mogli wspólnie z krawcami nadać zamówieniu ostatnie szlify, potrwa to około 2 tygodnie. Na trzecim spotkaniu zwykle Twój garnitur będzie gotowy do odbioru.

Korzystamy z próbników renomowanych dostawców, których tkaniny wykorzystują najbardziej luksusowe marki i zakłady krawieckie świata.

Posiadamy tkaniny od: Loro Piana, Scabal, Piacenza, Holland & Sherry, Vitale Barberis Canonico, FOX Brothers, Drago, Fratelli Tallia Di Delfino, Huddersfield Fine Worsteds, Harrisons of Edinbourgh, Guabello, Bateman & Ogden, Standeven, Abraham Moons & Sons, Marling & Evans, Porter & Harding, Dugdale Bros & Co, Carlo Barbera.

W sumie w ofercie znajduje się prawie 200 różnych katalogów i ponad 8000 tkanin do wyboru, co stanowi jedną z największych ofert na rynku.

Krój zaprojektowany przez najlepszych krawców bespoke

Szycie na miarę to proces wymagający zaangażowania obu stron. Jednak jeśli nie czujesz się pewnie, możesz się nie obawiać. Zgodnie z naszą filozofią, do Macaroni Tomato przychodzi się też po wiedzę i poradę. Dbamy o to, aby każda pracująca u nas osoba potrafiła ocenić warunki klienta i, jeśli to potrzebne, doradzić albo odradzić konkretne rozwiązanie, krój czy kolor. Decydując się na szycie na miarę w Macaroni Tomato możesz czuć się bezpiecznie.

Ceny i terminy
Szycie na miarę garniturów:
Garniturod 3299 zł
Marynarkaod 2299 zł
Spodnieod 999 zł
Kamizelkaod 999 zł

Termin szycia: 6-8 tygodni (w zależności od wybranej tkaniny).

Jeśli potrzebujesz garnituru szybciej, zapytaj nas czy to możliwe.

W czasie pierwszej wizyty zbieramy miarę. Druga ma miejsce po około 5 tygodniach, zaznaczane są wykończenia garnituru. Przy trzeciej wizycie Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru.

Cena zamówienia zależy od wybranej tkaniny. Przy zamówieniu prosimy o zaliczkę w wysokości 50% wartości zamówienia. Przyjmujemy większość kart płatniczych.


Szycie na miarę koszul:
Koszuleod 699 zł

Termin szycia: 4 do 6 tygodni na wykonanie koszuli (w zależności od dostępności tkanin oraz konieczności dokonania przymiarki).

Terminy ekspresowe:
do 14 dni roboczych +50 zł
do 7 dni roboczych +150 zł
do 4 dni roboczych +200 zł
do 2 dni roboczych +300 zł

Przy pierwszym zamówieniu szyjemy tylko jedną koszulę (z bezpłatną opcją wykonania koszuli przymiarkowej). Po dopracowaniu indywidualnego wykroju można jednorazowo zamówić większą ilość koszul.

Cena zamówienia zależy od wybranej tkaniny. Przy zamówieniu prosimy o zaliczkę w wysokości 50% wartości zamówienia. Przyjmujemy większość kart płatniczych.

Umów się na wizytę

    star star-empty