Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 790 227 088

Nasze butiki: Warszawa (szczegóły) / Wrocław (szczegóły)

Szycie na miarę w sercu Warszawy

Szycie na miarę wymaga precyzji i doświadczenia. Wyjątkowo istotny jest krój, od którego zależy cały proces szycia. Dlatego wspólnie z najlepszymi krawcami miarowymi w Polsce opracowaliśmy optymalną konstrukcję garnituru – idealną dla sylwetek Polaków. Chcieliśmy, aby nasz garnitur był nie tylko wygodny, ale też piękny. Zainspirowaliśmy się włoskim krawiectwem, aby dopracować piękne linie i najmniejszy detal naszego garnituru

Początek procesu szycia garnituru zaczyna się w naszym butiku przy ul. Krochmalna 58/U2 (wejście od Wroniej). Spotykamy się tam aby omówić zamówienie. Jeden z nas zbiera miarę z Klienta. Szycie na miarę to proces wymagający wysokich kwalifikacji i doświadczenia, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do jakości obsługi.

Po zebraniu miary na podstawie kilkudziesięciu pobranych wymiarów, powstaje indywidualny wykrój, stworzony specjalnie dla Ciebie. Po około 5 tygodniach garnitur zostanie do nas przesłany i spotkamy się po raz drugi na przymiarce, byśmy mogli wspólnie z krawcami nadać zamówieniu ostatnie szlify, potrwa to około 2 tygodnie. Na trzecim spotkaniu zwykle Twój garnitur będzie gotowy do odbioru.

UMÓW SIĘ! Wypełnił formularz lub zadzwoń: butik w Warszawie 790 227 088, butik we Wrocławiu 531 944 541

Korzystamy z próbników renomowanych dostawców, których tkaniny wykorzystują najbardziej luksusowe marki i zakłady krawieckie świata.

Posiadamy tkaniny od: Loro Piana, Scabal, Piacenza, Holland & Sherry, Vitale Barberis Canonico, FOX Brothers, Drago, Fratelli Tallia Di Delfino, Huddersfield Fine Worsteds, Harrisons of Edinbourgh, Guabello, Bateman & Ogden, Standeven, Abraham Moons & Sons, Marling & Evans, Porter & Harding, Dugdale Bros & Co, Carlo Barbera.

W sumie w ofercie znajduje się prawie 200 różnych katalogów i ponad 8000 tkanin do wyboru, co stanowi jedną z największych ofert na rynku.

Krój zaprojektowany przez najlepszych krawców bespoke

Szycie na miarę to proces wymagający zaangażowania obu stron. Jednak jeśli nie czujesz się pewnie, możesz się nie obawiać. Zgodnie z naszą filozofią, do Macaroni Tomato przychodzi się też po wiedzę i poradę. Dbamy o to, aby każda pracująca u nas osoba potrafiła ocenić warunki klienta i, jeśli to potrzebne, doradzić albo odradzić konkretne rozwiązanie, krój czy kolor. Decydując się na szycie na miarę w Macaroni Tomato możesz czuć się bezpiecznie.

Ceny i terminy

Szycie na miarę garniturów:
Garnitur od 4499 zł
Marynarka od 3299 zł
Spodnie od 1699 zł
Kamizelka od 1299 zł

Termin szycia: 6-8 tygodni (w zależności od wybranej tkaniny).

Jeśli potrzebujesz garnituru szybciej, zapytaj nas czy to możliwe.

W czasie pierwszej wizyty zbieramy miarę. Druga ma miejsce po około 5 tygodniach, zaznaczane są wykończenia garnituru. Przy trzeciej wizycie Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru.

Cena zamówienia zależy od wybranej tkaniny. Przy zamówieniu prosimy o zaliczkę w wysokości 50% wartości zamówienia. Przyjmujemy większość kart płatniczych.

Szycie na miarę koszul:
Koszule od 799 zł

Termin szycia: 4 do 6 tygodni na wykonanie koszuli
(w zależności od dostępności tkanin oraz konieczności dokonania przymiarki).

Terminy ekspresowe:

do 7 dni roboczych
+200 zł

do 4 dni roboczych
+250 zł

do 2 dni roboczych
+300 zł

Umów się na wizytę

    star star-empty