Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 790 227 088

Nasze butiki: Warszawa (szczegóły) / Wrocław (szczegóły)

Salted Carmel
Ponieważ Salted Carmel to nasza ulubiona marynarka z letniej kolekcji przedstawiamy jej niebanalne wydanie z białymi szortami. Tym razem wakacyjnie i plażowo. Kto powiedział, że na wakacjach nie można być elegankim?
Bedford białe
Przy tworzeniu zestawu koorrdynowanego należy zadbać o właściwy kontrast między marynarką i spodniami. Kolory granatowy i biały to jedno z najlepszych połączeń w męskiej garderobie!
Vintage twist
Jeśli zastanawiasz się co jest kluczem do tego looku, to jest to połączenie granatowego z żółtym. To on sprawia, że całość nabiera charakteru jak z lat 50tych. Loafersy z chwostami tylko dopełniają tego wizerunku.
Lniane beżowe spodnie
Bedford to nasz nowy model spodni z dwoma zakładkami, wyższym stanem i bocznymi regulatorami. Tu w wersji z beżowego lnu prezentują się znakomicie do prostej białej koszuli i sportowych butów.
Safari
Miejskie safari w dobrym stylu. Lniana kurtka w kolorze beżowym to idelane zastępstwo dla marynarki jeśli uważasz, że jest ona zbyt formalna. Załóż ją do popovera i chinosów lub jeansów.
Biały popover z piki
Biały popover to nieformalny odpowiednik koszuli. Można go założyć w podobnych sytuacjach, ale zestaw będzie miał więcej luzu. To doskonała odpowiedź na obecny trend casualizacji ubioru – z jednej strony ubieramy się nieformalnie, z drugiej wciąż zachowujemy styl i wyróżniamy się spośród tłumu.
Salted Carmel po raz drugi
Salted Carmel to idealna marynarka do jeansów. Tu zestawiona z koszulą denimową i klaycznym krawatem z grenadyny. Eksperymentuj. Załóż ją do białych spodni lub szortów. Ta marynarka ma niejedno oblicze.
star star-empty