Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 790 227 088

Nasze butiki: Warszawa (szczegóły) / Wrocław (szczegóły)

Brogsy męskie

Skąd wziął się fenomen brogsów męskich?

Klasyka niejedno ma imię. W przypadku mody męskiej, a w szczególności obuwia, już dawno ukształtował się kanon, który jasno określa, jakie obuwie wypada najlepiej w poszczególnych zestawieniach. Wnioski wydają się proste – brogsy, czyli szkoty, a czasami także golfy, to obuwie uniwersalne i niezwykle popularne. Zakłada się je niemalże wszędzie, bo świetnie pasują nawet do dżinsów. Oczywiście trzeba pamiętać, że dalej mówimy o butach niezwykle eleganckich i szykownych. Tak naprawdę, są one pewnym wyznacznikiem tego, jak powinno wyglądać obuwie mężczyzny, któremu zależy na wyróżnieniu się z tłumu.

Brogsy dla wielu są zupełnie odrębnym rodzajem obuwia. Dla innych to jedynie kwestia zdobienia, czyli ząbkowania poszczególnych kawałków skóry. Niezależnie od tego, przy której definicji się zostaje, efekt jest taki sam – brogsy męskie są przecież fenomenalnym wzorcem męskiej elegancji i nic tego nie zmieni. Dlatego też każdy mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie przynajmniej jedną parę.

Kiedy warto zakładać buty brogsy?

Dlaczego jesteśmy przekonani, że jedna para takiego obuwia może naprawdę wiele wnieść do Twojej codzienności? Wszystko dlatego, że takie modele są niezwykle uniwersalne i z powodzeniem założysz je na różne okazje – nie tylko te nieformalne. Są mężczyźni, dla których brogsy zastępują wszystkie najpopularniejsze rodzaje obuwia. Wiele tak naprawdę zależy od charakteru zdobienia – same buty krążą między stylem półformalnym oraz casualowym, ale to to tylko ogólny opis.

Prawda natomiast jest taka, że wielu mężczyzn uznaje brogsy za pełnoprawne obuwie wyjściowe. Warto tutaj zaznaczyć, że dynamiczne zmiany w świecie mody mają znikome znaczenie, bo my sami skupiamy się raczej na ponadczasowych wzorcach i schematach, które nie ulegają zmianom oraz nie kolidują z tym, co krytycy czasami nazywają “trendami sezonowymi”. Możesz więc przyjąć, że stawiając na tego typu obuwie, decydujesz się na coś, co zawsze będzie odpowiednim wyborem. To nie przeminie za 5/10/15 lat i właśnie to jest fenomenalne!

Eleganckie buty – brogsy męskie dla wymagających

Obuwia nie trzeba zmieniać co sezon. Jedna para może służyć znacznie dłużej, ale jest jeden warunek – to muszą być naprawdę dobrze wykonane buty. Macaroni Tomato to polski producent, który swoją stylistyką nawiązuje do ponadczasowych trendów i klasycznych rozwiązań w modzie męskiej. Mediolańskie i paryskie salony w naszym rodzimym, polskim wydaniu. Jak Polacy reagują na takie rozwiązanie? Wzorowo! Coraz częściej można odnieść wrażenie, że ulice Warszawy i innych polskich miast są przepełnione mężczyznami, którzy mają doskonały gust i wyglądają po prostu świetnie.

Jeszcze kilkanaście lat temu było to raczej rzadkością. Obecnie jednak panowie otwierają się na takie rozwiązania, co nas dodatkowo nakręca i motywuje. Możesz być więc pewien, że jeśli zależ Ci na unikalnym i perfekcyjne wykonanym obuwiu, to zawsze możesz liczyć na Macaroni Tomato.

brogsy męskie
brogsy
buty brogsy
buty męskie brogsy
buty brogsy męskie
męskie brogsy
brogsy męskie brązowe
brogsy wysokie
brogsy męskie czarne
brogsy męskie wysokie
brogsy buty męskie
brogsy czarne męskie
Rated 5  on the scale 1 - 5  based on 12 customer reviews
  
Polecam! Zamówiłem jako kolejną parę butów od Berwicka
  
Berwicka mam już kolejną parę butów. A brogsy idealnie spełnią moje
  
Polecam Brogsy od Berwicka - bardzo porządne wykonanie obuwia za przyjemną cenę
  
Berwick to klasa sama w sobie! Polecam
  
Brogsy męskie od Berwick to według mnie obowiązkowa pozycja klasycznego obuwia
  
Polecam! Idelane do spodni chino, koszuli i marynarki - codzienna wygoda
  
Jestem bardzo zadowolony zarówno z butów jak i z obsługi zamówienia w sklepie Macaroni Tomato
  
Polecam, super buty
  
Bardzo wygodne, polecam
  
Świetna jakość
  
Bardzo wygodne i trwałe buty - polecam, a ja wróce niedługo po kolejne buty
  
Super, polecam!
star star-empty