Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 790 227 088

Nasze butiki: Warszawa (szczegóły) / Wrocław (szczegóły)

Oksfordy męskie

Dlaczego warto kupić oksfordy męskie?

To nieprawda, że mężczyźni nie lubią się elegancko ubierać. To nieprawda, że mężczyźni nie mają gustu! Wystarczy wyjrzeć na ulice polskich miast, by przekonać się, że na co dzień coraz częściej widzimy takie same stylizacje, które można spotkać na ulicach Mediolanu, Paryża czy Madrytu. Co sprawia, że panowie z takim entuzjazmem sięgają po stylowe i eleganckie kreacje? Dlaczego klasyka nieustannie króluje w modzie męskiej i nic tego nie zmieni?

Odpowiedź jest w zasadzie prosta – nawet w najbardziej eleganckiej i kunsztownej kreacji możesz czuć się jak ryba w wodzie. Wszystko zależy do odpowiedniego rozmiaru i samego produktu. Dlatego też powinieneś skupić się na sprawdzonych i niezawodnych ofertach. Macaroni Tomato to polski producent, który oferuje dokładnie to, czego oczekuje się od topowych salonów i sklepów. Jesteśmy firmą lokalną, ale nasz horyzont nie zna granic. Przykład? Piękne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju oksfordy męskie, które królują, imponują i hipnotyzują!

Sprawdź, skąd bierze się popularność oksfordów męskich!

Obuwie tego typu to niepodważalny dowód na to, że klasyka króluje – samodzielnie i niepodzielnie. Same buty oksfordy to prawdziwy must-have, każdy mężczyzna musi je mieć. Dlaczego? Powodów jest przynajmniej kilka, a jednym z najważniejszych jest oczywiście fakt, że takie obuwie jest uznawane za jedne z najbardziej eleganckich i klasycznych. Przemawia za tym zarówno smukła forma, jak i zamknięte sznurowanie.

Ogólnie rzecz biorąc, męskie oksfordy mogą pochwalić się charakterystyczną stylistyką, bo kwatery albo obłożyny są wszyte w przednią część cholweki, czyli przyszwą. Taki zabieg dodaje elegancji i sprawia, że same buty wyraźnie odznaczają się w tłumie. Z tego też powodu, wszystkie opinie, które sugerują, że buty mają mały wpływ na Twoją prezencję, lub wypadają nijako na tle innych elementów ubioru, można włożyć między bajki. Buty są istotnym elementem Twojego ubioru i warto to sobie wziąć do serca – przynajmniej jeśli nie chcesz strzelić okropnej gafy.

Elegancja przede wszystkim – sprawdź nową ofertę na fenomenalne oksfordy!

Nie ma cienia wątpliwości, że taki rodzaj obuwia świetnie pasuje do wieczorowych kreacji. Oksfordy są niezwykle eleganckie i to po prostu widać. Ważna uroczystość, poważne biznesowe spotkanie czy chęć wyglądania możliwie jak najlepiej – we wszystkich tych sytuacjach sięgniesz właśnie po męskie oksfordy. Czy to oznacza, że zakładać je będziesz sporadycznie, tylko w kluczowych momentach? Oczywiście, że nie! Tak naprawdę, oksfordy są uniwersalne i sprawdzają się w wielu różnych przypadkach – także tych mniej formalnych.

Modele czarne, wykonane z licowej skóry, można spotkać na każdym kroku. Dla wielu mężczyzn to obuwie z kategorii “na co dzień. Spodnie materiałowe, odpowiednia koszula – to tylko kolejny dzień w pracy. Warto więc tę kreację uzupełnić. Odpowiednie obuwie nie tylko spoi wszystko w schludną całość, ale też jasno zakomunikuje, że doskonale wiesz, co to znaczy modny i elegancki mężczyzna. Codzienność może mieć wyborny smak – wystarczy postawić na Macaroni Tomato!

Oksfordy męskie
buty męskie oksfordy
oksfordy
oksfordki męskie
oksfordy buty
buty oksfordy męskie
oksfordki męskie czarne
czarne oksfordy męskie
męskie oksfordy
oksfordy buty męskie
oksfordy męskie czarne
oksfordy męskie brązowe
Rated 5  on the scale 1 - 5  based on 10 customer reviews
  
Wybrałem czarne oksfrody od Berwicka jako uzupełnienie mojej ślubnej stylizacji. Parę osób zapytało mnie na własnym ślubie, gdzie znalazłem takie piękne buty ;)
  
Klasyka i elegancja. Polecam każdemu kto ceni sobie jedno i drugie
  
Mój mąż na Nasz ślub wybrał właśnie Oksfordy w czarnej kolorystyce. Był pod dużym wrażeniem wygody
  
Polecam każdemu jeśli szuka butów ślubnych
  
Bardzo wygodne, a to dla mnie najważniejsze w klasycznym obuwiu
  
Klasyczne czarne oxfordy idealnie pasują do mojego granatowego garnituru - polecam!
  
Oksfordy to pełna klasyka, a model Berwick jest fenomenalny, polecam
  
Polecam, bardzo wygodne buty! Oksford to bardzo klasyczny model
  
Wybrałem Oxfordy jako uzupełnienie mojego ślubnego zestawu, idealnie wpisywały się w całość.
  
Polecam, bardzo wygodne i stylowe.
star star-empty