Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 790 227 088

Nasze butiki: Warszawa (szczegóły) / Wrocław (szczegóły)

Wysyłka i płatności

Czym wysyłacie przesyłki?

Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem InPost  (przesyłki na terenie RP za zamówienia powyżej 500pln są darmowe).

W jakich godzinach dostarczacie przesyłki?

Kurierzy InPost dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 – 18.00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz samego spedytora.

Jak szybko realizujecie zamówienia?

Zazwyczaj w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty. Zamówienie założone w dni wolne od pracy, realizowane są licząc czas od pierwszego dnia roboczego następującego po dniu w którym zaksięgowano wpłatę. Deklarowany czas dostawy może się wydłużyć z powodu trudności skontaktowania się kuriera z klientem lub nieprzewidzianych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Co jeśli przesyłka kurierska się opóźnia?

Najprościej skontaktować się z InPost i podać numer przesyłki. Interweniować można też w naszym Biurze Obsługi Klienta. Uwaga! Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

PŁATNOŚĆ

Jak mogę zapłacić za zamówienie?

  • “Płatność on-line (przedpłata)” – za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayU, PayPal (Blik, ApplePay, GooglePay)
  • szybkim przelewem elektronicznym: lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia.

Czy pobieracie dodatkowe opłaty np. za płatność kartą kredytową?

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wybraną formę płatności.

Jak szybko księgujecie wpłaty na koncie?

Wszystko zależy od wybranej formy płatności. Najpóźniej zaksięgujemy płatność za pośrednictwem tradycyjnego przelewu (nawet 2-3 dni), natomiast weryfikacja płatności kartą kredytową lub szybkim przelewem trwa zazwyczaj kilka – kilkanaście minut.

star star-empty