Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 790 227 088

Nasze butiki: Warszawa (szczegóły) / Wrocław (szczegóły)

Zwroty i reklamacje

Zwrot produktu?

Na zwrot towaru masz 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Zakupione u nas produkty można zwrócić bez podania przyczyn. Warunkiem jest odesłanie rzeczy nowej, z kompletnym ometkowaniem i opakowaniem, bez oznak użytkowania i zapachów. Brak metki zabezpieczającej oryginalnie przytwierdzonej do towaru wyklucza możliwość zwrotu. Zwrot koszul możliwy jest wyłącznie wraz z kompletem opakowań i akcesoriów, w których koszule zostały wysłane do klienta.

Prosimy o rozważne zakupy. Na stronie produktu znajdziesz bardzo szczegółową specyfikację rozmiarową, dlatego upewnij się przed zakupem czy zamawiasz odpowiedni rozmiar.

Kto ponosi koszt odesłania towaru?

Koszt odesłania towaru do Macaroni Tomato ponosi klient.

Krok po kroku – jak zwrócić produkt?

Do przesyłki dołączyliśmy “Dokument zwrotu”. – wypełnij go dokładnie, podając dane produktu. Nowy dokument możesz również ściągnąć z naszej strony (znajdziesz dokument zwrotu do pobrania na dole strony).

Zapakuj produkty wraz z formularzem i paragonem (lub fakturą) i odeślij na adres:

Macaroni Tomato sp. z o.o.
Ul. Krochmalna 58/U2
00-864 Warszawa

Po otrzymaniu przez nas przesyłki zwrócimy Ci pieniądze na wskazane dane bankowe.

Pamiętaj:

  • Nie zapomnij dołączyć do przesyłki dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz oryginalnych metek. Jeśli nie posiadasz dowodu zakupu, skonsultuj się z Biurem Obsługi Klienta.
  • Nie wysyłaj do nas przesyłek “za pobraniem” – nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki.
  • Produkt odsyłasz na swój koszt i ryzyko. Dlatego wybierz pewny sposób dostarczenia przesyłki, np. skorzystaj z usług kuriera, a w ostateczności – nadaj paczkę z tzw. potwierdzeniem nadania.
  • Gdybyś miał jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące procedury zwrotu, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta (pod numerem 790 227 088 od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19) lub wyślij mail na adres: sklep@macaronitomato.com

REKLAMACJE

Krok po kroku – jak zareklamować produkt?

Ściągnij formularz reklamacyjny (znajdziesz go na dole strony) – wydrukuj go, dokładnie wypełnij i wyślij na adres mailowy sklep@macaronitomato.com. Reklamacji bez załączonego formularza lub z błędnie wypełnionym drukiem niestety nie możemy przyjąć.

Wyślij reklamowany produkt razem z formularzem oraz dowodem zakupu (paragon, faktura VAT) na adres:

Macaroni Tomato sp. z o.o.
Ul. Krochmalna 58/U2
00-864 Warszawa

Reklamacje rozpatrywane są max. w przeciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.

W przypadku uzasadnionej reklamacji – towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) – zwrócimy Ci równowartość ceny produktu.

ZWROTY W SKLEPIE STACJONARNYM

Na zwrot towaru zakupionego stacjonarnie masz 7 dni licząc od następnego dnia roboczego po dokonanym zakupie. Zakupione u nas produkty można zwrócić bez podania przyczyny. Warunkiem jest oddanie rzeczy nowej, z kompletnym ometkowaniem i opakowaniem, bez oznak użytkowania i zapachów. Brak metki zabezpieczającej oryginalnie przytwierdzonej do towaru wyklucza możliwość zwrotu.

Formularz zwrotu (kliknij, aby pobrać)

Formularz reklamacyjny (kliknij, aby pobrać)

star star-empty