Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 790 227 088

Nasze butiki: Warszawa (szczegóły) / Wrocław (szczegóły)

Kaszkiety

Postaw na stylowe kaszkiety

Męska moda nigdy nie przestanie zaskakiwać. Z jednej strony to coraz świeższe spojrzenie na elegancję i estetykę, a z drugiej nieustanne nawiązywanie do klasyki. Z tym że klasyki w najlepszym tego słowa znaczeniu. Trzeba przecież pamiętać o tym, że męska moda ma swój wzorzec, który ma ugruntowaną pozycję i uchodzi za kanon piękna, którego się po prostu nie zmienia. Dlatego też same kaszkiety spotyka się codziennie – w stylizacjach casualowych, półformalnych, a czasami nawet w tych najbardziej formalnych.

Historia jest ponoć taka, że już w XIV angielski parlament ustanowił prawo, wedle którego wszyscy mężczyźni powyżej szóstego roku życia, musieli nosić wełniane nakrycie głowy w niedziele oraz święta. Coś, co początkowo było nowym obowiązkiem dla gminu i niższych klas społecznych, szybko stało się prawdziwym hitem. Dzisiaj prawie nikt już nie pamięta, że nakrycia głowy, które dzisiaj są uwielbiane i rozchwytywane, kiedyś były obowiązkiem, którego nie chciano przestrzegać.

Wybieraj spośród najlepszych kaszkietów!

Sam kaszkiet ewoluował przez setki lat, stając się nakryciem głowy, który w pewnych kręgach jest niezbędnym elementem garderoby. Już ten fakt wystarczy, by samemu nakryciu nadać status kultowego, ale w przypadku kaszkietów, sprawa jest bardziej złożona. Wszystko dlatego, że obecnie można znaleźć najróżniejsze modele, które różnią się od siebie designem i kolorem. Sam kaszkiet staje się więc stylowym i modnym elementem, który dalej zachowuje swój elegancki i ponadczasowy charakter.

W modzie męskiej zawsze liczył się detal. To właśnie szczegóły i drobnostki pozwalały oddzielić dobre produkty od tych słabszych. W przypadku garderoby, na pierwszym planie jest oczywiście jakość materiałów oraz samo wykonanie. To te dwa czynniki decydują o tym, jak będzie postrzegany sam produkt. Niemniej ważny jest oczywiście design – w przypadku nakrycia głowy można to podpiąć głównie pod kolor i wzór, ale jak już wspomnieliśmy – diabeł tkwi w szczegółach.

Odpowiedni kaszkiet uzupełni stylizację i doda jej charakteru

Macaroni Tomato to polska marka. Choć sama firma jest lokalna, to inspiracje i wzorce są czerpane tylko i wyłącznie w oparciu o światowe trendy z największych stolic mody. Dlatego też dostarczamy Ci dokładnie to, co cieszy się popularnością w Paryżu, Mediolanie czy Barcelonie. Robimy to sumiennie i nieustannie, bo efekty widać na każdym kroku. Mężczyźni z polskich miast wyglądają po prostu świetnie, co nieustannie przypomina nam, że idziemy w dobrym kierunku.

Kaszkiety były obecne od wieków. Dzisiaj można powiedzieć, że przeżywają drugą młodość. Powodem jest oczywiście bardziej ekstrawaganckie i luźne podejście do tego elementu garderoby. Dzisiejsze modele nie ograniczają się do szarego, czarnego czy brązowego. To oczywiście sprawia, że dużo łatwiej dopasować je do casualowych stylizacji. Nie oznacza to oczywiście, że na casualu poprzestajemy. Ofertę poprawialiśmy długo i sumiennie. Dzięki temu jesteśmy absolutnie pewni tego, że każdy – nawet najbardziej wymagający konsument – znajdzie tutaj swój nowy kaszkiet.

kaszkiety
czapki męskie kaszkiet
kaszkiet
kaszkiety męskie
czapki kaszkiety
kaszkiety męskie na lato
kaszkietówka męska
kaszkiet na lato
kaszkiet letni
kaszkiety na lato
kaszkiety skórzane męskie
kaszkiety sklep
Rated 5  on the scale 1 - 5  based on 17 customer reviews
  
Fajne czapki.
  
Super produkt. Polecam!
  
Fajnie, można dobrać rozmiar.
  
Ceglasty kaszkiet sztos.
  
kupiłem kaszkiet z ocielanymi nausznikami. jestem bardzo zadowlony.
  
Szacunek na żylecie.
  
Fajna tkaninia i super jakość wykonania.
  
Dobra obługa, polecam!
  
Szybka wysyłka kurierem.
  
Dawniej się na takie coś mówił cyklistówka,
  
TRochę gryzie ten tweed ale poza tym spoko.
  
Świetny produkt. Polecam!
  
Nie ma co owijać w bawełnę. Sztosowe kaszkiety.
  
Baker boy bardzo fajny.
  
One są naprawdę cieple :)
  
Bardzo fajne kaszkiety. Polecam.
  
Bardzo ciekawe kaszkiety. Czerwony moim ulubionym
star star-empty