Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 790 227 088

Waluta: 

Loafersy męskie

Dlaczego loafersy męskie są tak popularne?

Klasyka, klasyka i jeszcze raz klasyka. Tak najprościej można opisać loafersy, czyli rodzaj obuwia wkładanego, który szturmem podbija świat mody. Jeszcze kilka/kilkanaście lat temu można by powiedzieć, że takie obuwie jest niezwykle powszechne we Włoszech, Francji i innych stolicach mody. Dziś możemy już dopisać do tej wyliczanki także Polskę. Mężczyźni nie tylko docenili, ale po prostu pokochali takie rozwiązanie. Dzięki temu wyglądają i czują się jeszcze lepiej. Warto bowiem zaznaczyć, ze tego rodzaju obuwie, jest po prostu wygodne, a wygodę lubi przecież każdy!

Warto pamiętać, że loafersy to nie to samo co mokasyny. Oczywiście na pierwszy rzut oka może się wydawać inaczej, ale, jak to w modzie męskiej bywa, diabeł tkwi w szczegółach. Pierwszą istotną różnicą jest sama podeszwa. Loafersy mają ją wyodrębnioną i wyraźnie widać, że jest ona doszyta do buta. Dzięki temu takie obuwie ma także obcas. Te różnice, choć z pozoru nieistotne, mają wpływ na ogólne wrażenia – zarówno wizualne, jak i czucie na stopie. Co jest lepsze? Cóż, jednoznacznie odpowiedzieć się po prostu nie da. Warto jednak zaznaczyć, że loafersy są namiętnie kupowane przez polskich mężczyzn. Panowie doceniają ten komfort i nienaganny design.

Loafersy, czyli buty dla mężczyzn z klasą

Gdzie powstały i z czyjej inicjatywy? Trudno powiedzieć. Już w latach trzydziestych XX w. takie obuwie było czymś powszechnym wśród Norwegów oraz Anglików. Warto jednak wspomnieć, że było to obuwie domowe. Dopiero z czasem stało się ono pełnoprawnym obuwiem codziennego użytku, wyrastając w końcu na coś, co z czystym sumieniem można nazwać ikoną w modzie męskiej. Męskiej i nie tylko, wszak każdy wie, że takie obuwie uwielbiają także kobiety. To najlepszy dowód na to, że loafersy wyglądają po prostu fenomenalnie.

Prawdziwy boom na tego typu obuwie zaczął się w USA – tamtejsi mężczyźni pokochali nowy typ obuwia i szybko się z nim oswoili. Brak sznurowadeł lub zapięcia nie wydał się im komiczny, ale praktyczny i przy tym elegancki. W gruncie rzeczy właśnie o to chodzi – w końcu musiało dla każdego mężczyzny stać się jasne, że w przypadku obuwia, można z powodzeniem łączyć elegancję z wygodą. To nie tylko ciekawe, ale przede wszystkim korzystne rozwiązanie!

Wybierz swoje nowe buty! Loafersy męskie to strzał w dziesiątkę!

Klasyka w nowoczesnym i zarazem casualowym wydaniu to połączenie, które dla wielu może wydawać się niepotrzebnym ryzykiem. Prawda jest jednak taka, że buty loaforsy męskie to idealne rozwiązanie na sezon wiosna/lato, kiedy jest słonecznie. Biała, ale casualowa koszula i odpowiednie spodnie – to zawsze będzie w modzie. Panowie zawsze będą w tym zestawieniu wyglądać świetnie, a sam fakt, że te buty są po prostu wygodne, sprawia, że nikt nie szuka innych rozwiązań, bo jest tutaj całkowicie zbędne. Jeśli szukasz obuwia, które się nie nudzi, to loafersy są właśnie dla Ciebie. Wybierając Macaroni Tomato stawiasz na polski produkt od polskiego producenta. To najlepszy dowód na to, że polskie znaczy dobre!

Loafersy męskie
loafersy
loafersy do garnituru
buty loafersy męskie
męskie loafersy
loafers buty męskie
skórzane loafersy męskie
loafersy męskie czarne
loafersy męskie zamszowe
loafersy męskie brązowe
loafersy męskie buty
buty typu loafers