Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 790 227 088

Waluta: 

Garnitury męskie

Garnitur męski to nieodzowny element męskiej garderoby. Mówi się, że każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie przynajmniej jeden garnitur. W naszej szafie powinien się znajdować przynajmniej jeden taki zestaw, dopasowany do typu naszej urody, sylwetki i naszego charakteru.

Męskie garnitury Macaroni Tomato

Męskie garnitury potrafią bardzo się od siebie różnić, mogą mieć różne kroje, kolory i części składowe. Męskie garnitury Macaroni Tomato świetnie sprawdzą się podczas formalnych przyjęć, ślubów, rocznic czy wydarzeń kulturalnych. Wszystko zależy od tego, gdzie się wybierasz i jaki to typ przyjęcia. Ubierając się elegancko okazujemy szacunek osobie organizującej wydarzenie oraz podkreślamy ważność danej okazji. W naszej kolekcji garniturów męskich znalazły się także zestawy mniej formalne, między innymi frywolne garnitury w stylu boho, garnitury sportowe oraz oryginalne dodatki, takie jak brązowe buty, muszki albo kolorowe krawaty. U nas na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czym wyróżniają się męskie garnitury Macaroni Tomato?

Wszystkie garnitury marki Macaroni Tomato zostały w całości zaprojektowane oraz uszyte w Polsce. Powstały w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, które zebraliśmy szyjąc ubrania na miarę, ucząc się różnych krojów i poznając potrzeby polskiego odbiorcy. Od początku naszej działalności uszyliśmy setki, a właściwie tysiące garniturów męskich. Projektując naszą kolekcję wzięliśmy pod uwagę sylwetkę polskiego mężczyzny. Wszystkie garnitury Macaroni Tomato zostały dopasowane pod względem kroju, dzięki temu idealnie pasują do lokalnego odbiorcy. Cechą charakterystyczną większości Polaków są na przykład proste ramiona, dość duże bicepsy czy szerokie uda. Pamiętaliśmy o tym, projektując naszą kolekcję, dlatego właśnie męskie garnitury Macaroni Tomato tak dobrze leżą na polskich mężczyznach. W ofercie znalazły się garnitury z szerokim wyłogiem (który optycznie poszerza ramiona i klatkę piersiową) oraz z kieszenią piersiową szytą po łuku. Stylistycznie blisko nam do garnituru włoskiego. Marka Macaroni Tomato, zgodnie ze swoją nazwą, to także wyraz miłości do słynnego na całym świecie włoskiego krawiectwa. Włoska moda jest dla nas ogromną inspiracją. Kochamy garnitury we włoskim stylu i specjalizujemy się w szyciu właśnie takich zestawów. Macaroni Tomato to synonim elegancji i szyku.

Jaki pierwszy garnitur powinien wybrać mężczyzna?

Jeśli kupujesz swój pierwszy garnitur albo chcesz mieć w szafie tylko jeden, powinieneś zdecydować się na garnitur granatowy. Taki wybór będzie najbardziej rozsądny. Ten kolor jest najbardziej uniwersalny. Granatowe garnitury męskie mają dwie zalety: po pierwsze, granat jest kolorem, który korzystnie wygląda na większości mężczyzn, a po drugie, granatowy garnitur sprawdzi się w każdej sytuacji. Można go wystylizować bardzo formalnie lub mniej formalnie, w zależności od wybranych dodatków. Pierwszy garnitur powinien być wybrany specjalnie dla ciebie i dopasowany do wzrostu, długości rąk oraz postury. Najlepszy garnitur to taki, który chętnie nosimy i jest nam w nim wygodnie. Garnitur absolutnie nie powinien sprawiać, że czujemy się w nim sztywno i niewygodnie. Zobacz ofertę Macaroni Tomato na naszej stronie lub odwiedź nasz sklep stacjonarny. Chętnie doradzimy ci w wyborze czegoś właśnie dla ciebie.

garnitury męskie
garnitur męski
męski garnitur
męskie garnitury
garnitur dla mężczyzny
garnitury dla mężczyzn
modne garnitury dla mężczyzn
garnitur dla umięśnionego
garnitur dla młodego mężczyzny
garnitur dla mężczyzn
garnitury męskie ceny
garnitury męskie cena