Marynarki casual

Marynarki wykonane na naszej autorskiej konstrukcji Capri. Zadbaliśmy o wygodę użytkowania – wysoko podkrojona pacha pozwala na większą swobodę ruchu, podobnie jak brak wypełnień w ramionach i miękkie wkłady piersiowe. Obniżony punkt środkowy, odpowiednio wyprofilowana talia i zwężane rękawy zapewniają świetne dopasowanie naszych produktów. Marynarki mają zapasy materiału ułatwiające przeróbki krawieckie, regulację rękawów i obwodów. Dzięki produkcji w Polsce, skracamy łańcuchy logistyczne, dbamy o środowisko i polską gospodarkę.

Marynarkowy casual- co to takiego?

Casual, czyli zwykły codzienny, jest synonimem marynarki sportowej, czyli marynarki którą nosimy do spodni typu chino czy nawet dżinsów. Marynarka casualowa wzięła swoje pochodzenie od marynarki mundurowej z okopów I wojny światowej. Po wojnie angielscy lordowie wrócili do swoich posiadłości wiejskich chcąc zapomnieć o koszmarze wojny, ale pamiętali o wygodzie swoich mundurów polowych. Zaczęli je naśladować każąc swoim krawcom szyć krótkie wygodne marynarki z cywilnych tkanin. Tak właśnie wielka historia odcisnęła piętno na męskiej modzie. Jak widać z tego historycznego opisu wygoda marynarki casualowej była jej najważniejszą i podstawową cechą. W takiej marynarce można było iść na sprace, jeździć konno, polować czy grać w krykieta. Swoboda ruchów i luz były jej wyznacznikami.

 

Casualowe marynarki Macaroni Tomato- czym się wyróżniają?

Czerpiąc z angielskiej tradycji postanowiliśmy, że właśnie wygoda będzie wyróżnikiem naszych marynarek casualowych Macaroni tomato Warszawa. Wszystkie asze marynarki casual są szyte be konstrukcji, jak to mówi się w krawieckim żargonie “na miękko”. Oznacza to, że nie znajdziecie w nich sztywnych poduszek w ramionach ani grubego usztywnienia frontów. Doskonale rozumiemy, że nasze marynarki nie mogą być jak zbroja. Mają być Waszym ulubionym elementem garderoby, a to znaczy, że muszą być wygodne. Do wyprodukowania naszych casualowych marynarek selekcjonujemy też specjalne tkaniny. Mają być nie tylko stylowe i najwyższej jakości, ale też wygodne. Mają mieć miękki chwyt, być elastyczne i poruszać się z właścicielem. Nie ma stylu bez wygody! Nie ma wygody bez specjalnego kroju casualowych marynarek Macaroni Tomato Warszawa.

 

Jakie marynarki casualowe wybrać?

Wybierając marynarkę casualową powinieneś pomyśleć z czym ją będziesz nosić. Marynarka powinna być wykonana z tkaniny podobnej grubości do tkaniny spodni. Na przykład gruba marynarka tweedowa nie będzie dobrze wyglądać jeśli założysz do niej cienkie spodnie z czesankowej wełny. I na odwrót. Do marynarki sportowej z cienkiej przewiewnej wełny albo lnu załóż cieńsze spodnie. Ponieważ marynarka casualowa jest częścią sportowego stylu nie ma tu sztywnych reguł dress code.

marynarki casual
marynarka casual
marynarka casual męska
marynarki casual męskie
marynarki casualowe
marynarki męskie casual
marynarki casualowe męskie
męskie marynarki casual
marynarka męska casual czarna
marynarki męskie casualowe
casual marynarka męska
marynarka typu casual
star star-empty