Koszule slim

Koszula bliższa ciału- dopasowanie to klucz

Popularne powiedzenie ”koszula bliższa ciału” oznacza, że ważniejsze jest dla nas to co blisko nas. Jest to oczywista prawda, mająca też zastosowanie w modzie. Dobre dopasowanie koszuli jest dla wielu klientów często ważniejsze niż dopasowanie marynarki. Dlaczego? Właśnie dlatego, że koszula jako rzecz dotykająca naszego ciała w większym stopniu wpływa na nasz komfort. Czego oczekują mężczyźni po dopasowaniu koszuli? Powinna podkreślać ich figurę, słowo slim jest tu kluczem. Oznacza to koszulę blisko przylegającą do ciałą, ale z drugiej strony powinna być wygodna. Brzmi jak sprzeczność? Niekoniecznie. Ta sztuczka jest możliwa jeśli zna się tajniki kroju. Podkreślenie sylwetki to głównie zarysowanie wcięcia w talii. Natomiast kwestia wygody w koszuli to sprawa szerszego bicepsa i szerszych pleców, tak aby tkanina nie krępowała ruchów, na przykład w czasie prowadzenia samochodu. Oczywiście nasze koszule slim szyte są właśnie w taki sposób, aby zapewniać Wam komfort i swobodę ruchów, podkreślając jednak talię.

Jak powinna leżeć dobrze dopasowana koszula slim?

Dobrze dopasowana koszula slim powinna powinna podkreślać naszą figurę, równocześnie dają swobodę ruchów. Ważna jest klatka piersiowa. Tu tkanina nie powinna się zanadto marszczyć. Dlaczego to takie ważne? Bo klatka piersiowa to najbardziej eksponowany fragment koszuli, czy będziesz ją nosił z marynarką czy bez. Dlatego w tym punkcie koszula powinna wyglądać najlepiej. Ale pamiętaj, koszula to tylko jedna warstwa materiału, bez żadnych usztywnień i konstrukcji (jak marynarka wyposażona w wypełnienie z płótna) dlatego koszula zawszę będzie się trochę marszczyć.

Kolejnym punktem ważnym dla wyglądu są ramiona. Szew ramieniowy powinien wypaść gdzieś w okolicy twojej kości wypukłej kości ramienia. Jeśli będzie za bardzo cofnięty w stronę szyi koszulą będzie za ciasna i będzie krępować ruchy. Jeśli będzie przesunięte za daleko za ramię, koszula będzie za duża i sprawiać niechlujne wrażenie. Jeśli masz atletyczną budowę docenisz delikatne nabiegi (czyli nadmiar materiału) na plecach na wysokości klatki piersiowej. To on pozwala ci swobodnie poruszać rękami w koszuli. dobrze dopasowana koszula powinna być też nieco dłuższa. Krótkie koszule zbyt łatwo wychodzą ze spodni co jest bardzo denerwujące. Nasze koszule są przedłużone. Skoro wybierasz koszulę slim oznacza to, że masz nienaganną figurę. Koszula włożona w spodnie,  ktora nia roluje się nad paskiem dodatkowo wzmacnia wrażenia płaskiego brzucha!

Jakość koszul slim Macaroni Tomato

Koszule Macaroni Tomato Warszawa są uszyte na bazie modelu, który dopracowaliśmy przez lata szycia koszul na miarę. Mają sylwetkę slim, jednak zadbaliśmy też o potrzebny komfort. Dodatkowo do ich produkcji wybieramy tylko najlepsze tkaniny tkane z południowoamerykańskiej bawełny Pima albo bawełny egipskiej. Ścieg w naszych koszulach jest gęsty i blisko brzegu szwu dając czysty, schludne wrażenie koszuli najwyższej jakości. Taka technika szycia wymaga dobrych maszyn i sprawnych rąk dlatego nie jest tania, ale nasza filozofią jest “najlepsze lub nic”.

koszule slim
koszule slim fit
koszule slimowane
koszula slimowana
koszule męskie slim fit
koszule slim fit męskie
koszula slim męska
koszule slim męskie
koszule super slim fit
koszula super slim fit
koszula super slim
koszule super slim
star star-empty