Menu Shop-online
N

ieograniczona swoboda kreacji, ogromny wybór tkanin i wykończeń, umiejętność spełnienia każdego marzenia- nie, to nie jest nasza filozofia.

Moglibyśmy opowiadać historię włoskiego stylu, tysięcy materiałów do wyboru w serwisie szycia na miarę, ale tak naprawdę filozofia Macaroni Tomato sprowadza się do czegoś innego.

Nasza filozofia nie polega na pozostawianiu nieograniczonego wyboru, ale na czymś dokładnie przeciwnym - na ograniczaniu go. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Wam wykreować, albo towarzyszyć w kreacji, własnego stylu. A to oznacza, że równie często usłyszycie od nas stanowcze TAK, jak stanowcze NIE. Oczywiście gusta są różne i możemy się różnić w opiniach, ale jednego od nas nie usłyszycie - że nie mamy swojego zdania.

Tak rozumiemy swoją rolę. Doradcy, stylisty, partnera we wspólnej pasji jaką jest styl. Lubimy klientów którzy przychodzą do nas z bardzo wyraźnym pomysłem na siebie, ale lubimy również takich, którzy potrzebują pomocy w bardzo podstawowych kwestiach. Pokazać im kawałek naszego świata i naszej pasji to prawdziwa przyjemność.

Macaroni Tomato to autorski projekt dwójki zapaleńców, w którym jakość obsługi jest najważniejsza