Menu Shop-online
J

ak tego dnia powinieneś być ubrany? Jak dobrać odpowiedni strój do konwencji ślubu, pory dnia, pory roku, własnej sylwetki i upodobań? Czy dostosować strój do sukienki Panny Młodej? Jak ubrać się szykownie, ale wygodnie? Ubrać smoking, klasyczny garnitur, a może coś zupełnie szalonego?

Razem znajdziemy odpowiedzi na te wszystkie pytania. Staramy się doradzić nie tylko ubranie odpowiednie na konkretną uroczystość, ale sprawić, żebyś czuł się sobą w ten szczególny dzień. Pan Młody powinien ubierać się z rozwagą, ostrożnie dobierając swój strój, aby potem zupełnie o nim zapomnieć i cieszyć się chwilą.

Wybór kroju ubrania, koloru i dodatków to ostatni krok. Najpierw musimy poznać Was, a zwłaszcza Ciebie. Naszym zadaniem jest znalezienie ubrania, które będzie pasowało do konwencji ślubu i Twojego charakteru. Spotkajmy się aby wszystko omówić.

Już trzeci raz z rzędu jesteśmy laureatem nagrody Trendsetters najpopularniejszego bloga ślubnego Bridelle.pl

Ubieramy Panów Młodych do ślubu już ponad 3 lata. Przychodzicie do nas nierzadko z rodzinami, każdy chce uczestniczyć w tym fascynującym procesie. Dla nas to wielka przyjemność i zaszczyt, że nam ufacie i dobrze się u nas czujecie.

Większość nowych klientów dociera do Macaroni Tomato z polecenia, dla nas to zawsze znak, że w poprzednim roku dobrze zrobiliśmy to co do nas należy. Z roku na rok liczba Panów Młodych jakim doradzamy rośnie, w sumie ubraliśmy już paruset z Was.