Kamizelki ślubne

Kamizelka ślubna odmieni twój garnitur

Najpopularniejszym ubraniem męskim jest garnitur. Jednak wielu mężczyzn boi się, że klasyczny dwuczęściowy garnitur będzie zbyt “zwyczajny” na tak niezwykłą okazję jaką jest ślub. Dlatego szukają innych rozwiązań. Jednym z najlepszych jest garnitur z kamizelką, najlepiej z kamizelką kontrastującą typu odd vest.

Taka kamizelka potrafi odmienić klasyczny biurowy garnitur w coś niezwykłego i bardzo eleganckiego. Ślubny garnitur z szarą kamizelką gładką albo w kratkę księcia Walii wygląda niemal tak dostojnie jak angielski żakiet czyli morning coat. Kontrast kolorów między kamizelką i garniturem tworzą właśnie ten efekt niezwykłej elegancji i dostojeństwa tak bardzo pożądany w czasie ślubu.

Kroje i modele kamizelek na ślub

Wyróżniamy dwa typy kamizelek do ślubu- są to kamizelki jednorzędowe i kamizelki dwurzędowe. Dwurzędowe mają charakter vintage i według niektórych wyglądają jeszcze bardziej dostojnie niż kamizelki jednorzędowe. Jednak pamiętaj, że taka kamizelka wygląda dobrze tylko na szczupłych panach młodych ponieważ dodatkowa warstwa materiału (a w tym przypadku dwie) zawsze dodaje nam optycznie tuszy.

Z jakiego materiału powinna być wykonana ślubna kamizelką?

Najbardziej klasyczne kamizelki do ślubu wykonane są z szarej wełny czesankowej. Mogą się różnić odcieniem, jednak bardzo ważne jest żeby był zachowany wyraźny kontrast między garniturem (najczęściej granatowym) i kamizelką. Dlaczego szarość jest tak popularna? Ponieważ doskonale wygląda w kontraście z granatowym garniturem, jest to drugi najczęściej stosowany kolor w męskiej garderobie w którym bez mała każdy wygląda znakomicie.

Kamizelka gładka szara storzy najbardziej elegancki i nobliwy zestaw z garniturem. Jeśli zależy wam na tym aby stworzyć zestaw mniej formalny zdecydujcie się na kamizelkę w deseń lub w innym kolorze. Opcji jest bardzo duży, a najpopularniejsze to kratka Vichy, czy kratka księcia Walii zawierająca w sobie nić niebieską, czerwoną lub bordową.

kamizelki ślubne
kamizelka ślubna
kamizelka ślubna męska
kamizelki ślubne męskie
kamizelka na ślub
kamizelki na ślub
kamizelka ślubna sklep
kamizelki do garnituru ślubnego
kamizelki ślubne sklep
ślubna kamizelka
ślubne kamizelki
kamizelka do garnituru ślubnego
star star-empty