Muchy ślubne

Sekret popularności much ślubnych

Te fenomenalne dodatki do stroju przeżywają obecnie swoją drugą młodość. Jeszcze nie tak dawno były zestawiane tylko ze smokingami, ale teraz to wybór równie popularny, co wszechobecne krawaty. Co sprawiło, że te eleganckie, ale też charakterystyczne dodatki, wróciły do łask? Dlaczego mężczyźni tak chętnie sięgają po tradycyjne muchy ślubne?

Cóż, z jednej strony to panujący wszechobecnie trend na powrót do korzeni, a z drugiej fakt, że odpowiednio dobrana muszka po prostu świetnie wygląda. Pomaga w tym zarówno ciekawy projekt, jak i jakość wykonania takiej muszki. Wystarczy dorzucić do tego modę na bardziej ekstrawaganckie i nowoczesne garnitury, by zrozumieć, że muszka jest w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji – nawet tak poważnej, jak ślub. Nie mówimy tylko o gościach, ale przede wszystkim o gwieździe wieczoru.

Na co zwracać uwagę przy wyborze muchy ślubnej?

Warto podkreślić, że jakość wykonania zawsze ma znaczenie, bo to właśnie produkty wątpliwej jakości stoją za mieszanymi odczuciami związanymi z muszkami. Dlatego też sugerujemy korzystać z usług sprawdzonych sklepów, które oferują asortyment z najwyższej półki. Macaroni Tomato to polski producent, który wzoruje się na czołowych stolicach mody. Efekty widać na każdym kroku. Mężczyźni z Warszawy i innych polskich miast, doskonale odnajdują się w modzie. Z jednej strony, można powiedzieć, że stoi za tym zamiłowanie do klasyki, a z drugiej fakt, że dostęp do najmodniejszych dodatków, jest teraz dużo łatwiejszy.

Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że dzisiejsza moda męska to jeden, wielki “homecoming”. Czołowi projektanci i największe domy mody wracają do tego, co już było, urozmaicając to o nowoczesny i niezwykle przyjemny dla oka styl. Takie połączenie po prostu musi się podobać. Nuta, którą każdy już zna, dodaje pewności siebie, a nowoczesny charakter dodaje gracji i finezji. Takie połączenie jest po prostu stworzone do ślubu!

Najlepsze na rynku muszki – prosto od Macaroni Tomato

Świetne jest to, że muszka jest wyrazista i pełna charakteru. Dzięki temu dobranie odpowiednich dodatków, wcale nie jest problematyczne. Dotyczy to zarówno pozostałych dodatków dla mężczyzny, tj. butonierka, pasek czy zegarek, jak i całej kreacji Panny Młodej. Krawat oczywiście też da sobie z tym radę, ale czy będzie przy tym aż tak wyrazisty? Cóż, to jest pytanie, na które nie ma jasnej odpowiedzi. Ale czy ktoś takiej potrzebuje? W końcu zwolennicy muszek i tak pozostaną przy swoich upodobaniach, podobnie jak miłośnicy tradycyjnego krawatu.

Mimo wszystko, nie da się zaprzeczyć, że z roku na rok muszek przybywa. Widzimy je na przyjęciach mniej i bardziej formalnych. Obecne standardy nie wykluczają praktycznie żadnego scenariusza, więc stwierdzenie, że ten dodatek nadaje się tylko do smokingu, to w zasadzie nieprawda. Złośliwi powiedzą, że śluby wiele wybaczają, bo moda ślubna zrobiła poważny krok do przodu, ale fakt pozostaje taki, że muszki – podobnie jak krawaty – dzielą się przecież na te mniej i bardziej formalne.

muchy ślubne
mucha ślubna
mucha do ślubu
muchy do ślubu
muchy męskie ślubne
mucha męska ślubna
mucha weselna
mucha do garnituru ślubnego
muchy weselne
muchy na wesele
mucha na wesele
muszka ślubna
Rated 5  on the scale 1 - 5  based on 7 customer reviews
  
Idealna alternatywa krawata na własny ślub. Polecam, sam zdecydowałem się na muchę i nie żałuje
  
Kupiłam muszkę dla męża na Nasz ślub. Wyglądał bardzo elegancko
  
Uwielbiam muszki, na swój ślub wybrałem klasyczną czarną muchę z Macaroni Tomato
  
Mój mąż wyglądał obłędnie w muszce od Macaroni Tomato
  
Muszka od Macaroni była "wisienką na torcie" w moim ślubnym ubiorze. Granatowy smoking i czarna muszka
  
Na własny ślub tylko w muszce, wyróżniałem się na tyle wszystkich zaproszonych gości
  
Polecam! Swietne muszki ślubne
star star-empty