Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 790 227 088

Nasze butiki: Warszawa (szczegóły) / Wrocław (szczegóły)

Krawaty ślubne

Krawaty ślubne dla najbardziej wymagających

Na ten dzień czeka się całe życie. Przygotowania mogą zajmować długie miesiące, a sam stres nie opuszcza nikogo aż do końca uroczystości. Czy trzeba czegoś więcej do stwierdzenia, że ślub to moment, w którym wymaga się stuprocentowej gotowości? Dotyczy to głównie gwiazd wieczoru, ale przecież nikt nie może zaliczyć faux-pas. My – z racji na swoją profesję – skupiamy się na stylizacji. Dlatego też zwracamy Twoją uwagę na dodatki, o których możesz myśleć nieco inaczej niż my.

Chodzi oczywiście o krawaty ślubne, który każdy mężczyzna doskonale zna, lubi i docenia, prawda? Cóż, może i nie prawa, ale niechęć do krawatów często wynika z błędów, które można szybko i skutecznie niwelować. Problem w tym, że nasz rodzimy rynek już jakiś czas temu zalała ogromna fala tanich, niepoprawnie wykonanych i nieeleganckich krawatów. To skutecznie zniechęciło mężczyzn, a podejście do krawatów diametralnie się zmieniło. Jak na nowo zakochać się w tych eleganckich i wymaganych dodatkach? To proste! Wystarczy postawić na sprawdzone produkty, które będą wyznacznikiem świetnej jakości i nienagannej stylistyki.

Piękno i charakter najlepszych krawatów ślubnych

Macaroni Tomato to polska marka, która doskonale zna się na światowych trendach i ogólnie przyjętych standardach. Lokalna firma z ogromnymi horyzontami – tak najprościej można podsumować naszą markę. Dla Ciebie oznacza to dostęp do produktów, które są popularne i często spotykane w stolicach światowej mody. Efekty naszych starań widać gołym okiem – Warszawa jest pełna eleganckich i doskonale ubranych mężczyzn. Dzisiaj jednak skupiamy się na czymś wyjątkowym, czymś co ma podkreślić charakter najważniejszego dnia w życiu każdego mężczyzny.

W takich chwilach stres dopada każdego. Dlatego też warto skupić się na ubiorze i odpowiednich dodatkach. Jak dobrać krawat do garnituru? Wszystko zależy od charakteru imprezy i gustu mężczyzny. Jeśli garnitur jest w jednym z odcieni granatu, osoba, która go nosi, jest zwolennikiem klasycznej i stonowanej mody, to najlepiej sprawdzi się krawat granatowy, szary, błękitny lub bordowy. Takie zestawienie nigdy nie przynosi zawodu. Zawsze jest wyrazem stonowanej elegancji i dobrego smaku, a przecież na tym zależy każdemu mężczyźnie – zwłaszcza w dniu, takim jak ślub.

Postaw na właściwy krawat! Przygotuj się na ślub

Jak najprościej zdefiniować krawat do ślubu? Można powiedzieć, że to dopełnienie całości, kropka nad “i”, lub po prostu niezbędnik dla wielu różnych stylizacji. Każda z tych definicji jest poprawna i każda znajdzie swoje zastosowanie – zwłaszcza w przypadku sytuacji tak wyjątkowych, jak ślub. Wniosek wydaje się więc prosty – powinieneś postawić na produkt, któremu nie można nic zarzucić. Masz wyglądać po prostu obłędnie i koniec.

Macaroni Tomato to jakość, finezja i styl. Widać to na każdym kroku – także biorąc pod lupę krawaty. Wszystkie zostały wyprodukowane we włoskich manufakturach. Wszystkie były tworzone z pasją i troską o najmniejszy detal. Wszystkie są po to, by ukoronować Twoją kreację i sprawić, że będziesz wyglądał jeszcze lepiej. Niech to będzie Twój dzień, zapamiętaj go na całe życie!

 

Krawaty ślubne
krawaty na ślub
krawaty do ślubu
krawat ślubny
krawat ślub
krawat na ślub
krawat na ślub pan młody
krawat na ślub cywilny
jaki krawat do garnituru ślubnego
krawaty do garnituru ślubnego
krawat do garnituru ślubnego
krawat do ślubu
Rated 5  on the scale 1 - 5  based on 12 customer reviews
  
Kupiłam krawat dla przyszłego męża - wyglądał w nim świetnie. Polecam
  
Polecam, świetne krawaty ślubne. Bardzo profesjonalna obsługa, która świetnie doradziła przy wyborze krawata na mój ślub
  
Polecam. Bardzo ładne krawaty
  
Na własny ślub bardzo długo szukałem krawata pasującego do ciemnoszarego garnituru, w Macaroni Tomato doradzili mi i finalnie zakupiłem piękny krawat właśnie w Macaronim
  
Idealne, bardzo eleganckie krawaty.
  
polecam, bardzo dobrze wykończone krawaty. idealnie układają się przy kołnierzyku koszuli.
  
Polecam. Krawaty bardzo dobrej jakości
  
wybrałam krawat od Macaroni Tomato dla męża na Nasz ślub
  
jakość bez dwóch zdań na najwyższym poziomie. obsuga która profesjonalnie doradzi i pokaże jak zawiązać.
  
Polecam krawaty Macaroni Tomato, na ślub czy każda inna okazje
  
krawat ślubny od Macaroni Tomato na moim ślubie wyglądał zjawiskowo, teść zapytał skąd mam taki świetny krawat ;)
  
Polecam! Świetne krawaty
star star-empty