7 lutego 2020

Ślub Crazy – ślub w stylu dowolnym #GoCrazy

ŚLUB CRAZY – SEZON ŚLUBNY 2020

W tym cyklu będziemy dekonstruować najpopularniejsze style ślubne, aby pomóc Ci zdecydować, czy chcesz #goglamour #goboho #goclassic #govintage #gosmart, a może żadne z powyższych i zdecydujesz się na #gocrazy.

Ślub Crazy to swoboda, kreacja, oryginalność.

ślub w stylu dowolnym

W pływaniu styl dowolny oznacza, że zawodnik może wybrać dowolną technikę pływania. Liczy się efekt, czyli prędkość i wygranie wyścigu. Zawodnicy wybierają różne style, w zależności od osobistych preferencji, budowy ciała, przyzwyczajenia i masy innych osobistych uwarunkowań. Każdy zawodnik decyduje który styl dla niego jest najszybszy.

Podobnie z ubraniem w stylu #GoCrazy – nie ważny jest styl i konwencja, ważny jest efekt. Jeśli chcesz dopłynąć do celu, którym w przypadku ślubu jest efektowne, zwracające uwagę ubranie, zdecyduj się na styl dowolny, wybierz Ślub Crazy.

To styl dla tych którzy nie czują się dobrze w żadnej tradycyjnej konwencji, chcą podkreślić swoją osobowość, chcą się czuć wygodnie, a oznacza to dla nich bardziej pełne wyrażenie siebie niż luźna marynarka.

ślub crazy

Przedstawiamy Wam jeden sposób na Ślub Crazy. Poddajmy go krótkiej analizie. Nie ma tu nic tradycyjnego – ani kolor, ani dobór dodatków. To wszystko kłóci się z posągowym rozumieniem Pana Młodego. A jednak uważam, że to doskonała realizacja, ponieważ świetnie odzwierciedla charakter i osobowość Pana Młodego, jego energię, młodość.

różowy garnitur Macaroni Tomato

Czy jest to strój elegancki? Moim zdaniem tak, mimo białych trampek na nogach, mimo gniotliwej różowej bawełny z jakiej wykonany jest garnitur. Elegancja stroju wynika z przemyślanego doboru dodatków, spójności, dopasowania do konwencji. Wynika, inaczej mówiąc, z braku przypadkowości, z pieczołowitości.  Czujemy, że Pan Młody wykonał niemały wysiłek i właśnie ten wysiłek podnosi różowy garnitur i trampki na skali elegancji.

różowy garnitur

Czy oznacza to, że Ślub Crazy pozwala na wszystko? I tak i nie. Jeśli chodzi o ubranie, nie ma barier. Trzeba jednak trzymać się zasad ogólnych.

  1. Bądź ubrany a nie odziany. Załóż co chcesz, ale niech będzie to przemyślane, wykończone i wykreowane, a nie przypadkowe.
  2. Pasuj do swojej drugiej połowy. Ponieważ styl #GoCrazy oznacza często rzeczy bardzo mocne w stylu, musisz zrobić to w ścisłej współpracy z Panną Młodą.
  3. Pasuj do konwekcji ślubu i wesela- twoja stylizacja ma być częścią całego spektaklu.
  4. Uprzedź świadków i najbliższą rodzinę jaka będzie konwencja Twojego stroju. Nie muszą się do niej idealnie dopasować, ale może to być dla nich sygnał o wymaganej skali formalności ich stroju.

Ślub Crazy – uwielbiamy takie realizacje w Macaroni Tomato Warszawa. To są te momenty, kiedy sami dużo uczymy się od naszych klientów. Zarażają nas swoimi pomysłami i zmuszają do otwarcia naszych głów!

 

star star-empty