26 kwietnia 2022

#ludzie Macaroni Tomato – Wiktor

Macaroni Tomato to ludzie. Ludzie, którzy tworzą naszą markę, pracują tu i współpracują z nami. Ale to też Wy – nasi Klienci. Dziś chcemy rozpocząć cykl wpisów #ludzie Macaroni Tomato.

Zaczynamy od Wiktora, modela z naszej ostatniej sesji, który tak znakomicie wpisał się w nasz świat, że z pewnością zagości na naszych sesjach jeszcze nie raz. W dodatku Wiktor jest nieprzeciętną, ciekawą osobą o znakomitym osobistym stylu. Oddajmy mu głos!

Jestem Wiktor – Listopadowy Skorpion, miłośnik sztuk pięknych i kultury wschodniej.

Ciągle odrabiam lekcje w temacie ciekawości życia i świata, który nieustannie obserwuję.

Jestem pasjonatem sztuki życia w wielu dziedzinach, co przekłada się na moją estetykę wyrażania.

O swoich obserwacjach, malarstwie i fotografii opowiadam na swoim blogu www.stadnichenko.com 

Tworzenie i ciekawość niedosięgniętych horyzontów to dla mnie Elixir nieśmiertelności, a jeśli masz do tego styl, swoją wizje i siłę bycia, świat należy do Ciebie. 

W ten sposób  zatrzymuję czas za pomocą klasycznych narzędzi – fotografii, pisma i malarstwa.

Mój styl to jedna wielka podróż, w czasie. Avangardowa mieszanka lat 20-30-70 z energią rockową bo taka muzyka towarzyszy mi nieprzerwanie. W muzyce jak i stylu klasyka jest ponad wszystko. Nie boje się odważnych wyzwań w malarstwie, podróżach jak i w tym co noszę.

Ubierać się należy zgodnie ze stylem i filozofią życia. Inaczej ubranie staje się przebraniem, a o prawdziwym stylu nie ma mowy. Dlatego bawię się życiem, a nie modą. Jedno musi wynikać z drugiego. Wcale nie wydaje wiele pieniędzy by się wyrazić. Kupuję i zdobywam rzeczy z drugiej ręki, ubrania vintage łączę z rzeczami z sieciówek jak i od projektantów. Cenie rzeczy unikatowe, over size’owe zwłaszcza za duże koszule, spodnie. Uwielbiam marynarki z włoskim sznytem, z szerokimi klapami. 

Nie ma granic w moich obrazach, w moich podróżach jak i w moim stroju. Nie boję się sięgać po rzeczy z kolekcji damskich. Malowanie paznokci, noszenie kolczyków  i pierścionków niczego nie odejmuje, wręcz odwrotnie. 

Łącze moje dwa ulubione światy – elegancką klasykę nonszalanckiego dżentelmena z niedbałym, rockowym wędrowcą. 

 

star star-empty