12 maja 2022

#ludzie Macaroni Tomato – Dominik

Dziś przedstawiamy kolejny filar teamu Macaroni Tomato! Oddajemy głos Dominikowi, naszemu frontmanowi i specjaliście od szycia na miarę. To właśnie on najprawdopodobniej będzie mierzył Wam klatkę piersiową i biceps zbierając miarę na koszulę czy garnitur 🙂

 

“Nazywam się Dominik, brodaty dandys, muzyk samouk, zakolak i krasnolud bojowy.

Od kiedy pamiętam, byłem zaangażowany w sporty sylwetkowe – od pływania, przez crossfit po siłownię, z którą zostałem do dziś. Zwiększająca się dysproporcja pomiędzy rozmiarami ramion i talii skłoniła mnie do zainteresowania się domowymi poprawkami krawieckimi. To zainteresowanie przerodziło się w hobby i zawód, który dziś wykonuję – pomagam naszym klientom wyglądać najlepiej jak to możliwe.

Jednak moją główną pasją jest muzyka – metalowa, progresywna, ciężka. To przez nią pierwszy raz zainteresowałem się modą. Na początku nosząc długie włosy i ramoneskę, później przemycając elementy metalowego stylu do eleganckiego smart casualu. Białe trampki, czarne jeansy, koszula i ramoneska lub marynarka z podwiniętymi rękawami? Jak najbardziej, jeszcze jak! Zainteresowanie muzyką nie kończy się jednak na słuchaniu. Pogrywam również na pianinie, basie, gitarze i perkusji. Co roku przybywa mi również tatuaży o tematyce muzycznej, filmowej i na bazie sztuki klasycznej.

W życiu staram się dobrze bawić, bez względu na to czy chodzi pracę, hobby czy odpoczynek.”

star star-empty