Menu Shop-online
C

hciałbyś mieć swój wymarzony garnitur, z tkaniny wybranej przez Ciebie? Ze wszystkimi dodatkami według Twojego wyboru? Brzmi ciekawie, prawda? Z nami to możliwe - i to w tej samej cenie, jak za gotowy garnitur "z wieszaka"!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy rewolucyjną usługę. Postanowiliśmy zaoferować Wam nasz garnitur #MTcollective w opcji „Made To Order”.

Jak to działa?

- nasi doradcy pomagają dopasować Ci odpowiedni rozmiar (dostępne rozmiary: od 44 do 56, w 3 długościach: short, regular i long)
- wybierasz jedną z ponad 20 tkanin, wśród których znajdziesz zarówno gładkie klasyki, jak i ciekawsze kraty czy tkaniny sezonowe
- decydujesz, jaki chcesz model: sportowy garnitur z nakładanymi kieszeniami? A może biznesowy klasyk z kieszeniami z patkami? Z podszewką czy bez?
- dobierasz kolor podszewki, guziki, filc i inne dodatki, np. monogram (bez dodatkowych opłat)

…a my odszywamy Ci wymarzony garnitur.

Cena pozostaje dokładnie taka sama, jak za garnitur #MTCollective z wieszaka – w zależności od wybranej tkaniny 2299 lub 2499 zł za garnitur dwuczęściowy. Garnitury trzyczęściowe w cenie 2999 lub 3299 zł. Cena nie zależy od kroju ani wybranych dodatków.

W ofercie made to order dostępne są również marynarki sportowe - w cenie od 1299 zł.

Wykończenie rękawów i nogawek w cenie.

Czas oczekiwania: 4-5 tygodni.

Prawda, że proste? Do zobaczenia na Rozbrat 22!

Umów wizytę

Fields marked with an * are required