Menu Shop-online
A

ngielska rodzina królewska stoi na szczycie drabiny społecznej. Zwrócone są na nią oczy całego świata, dlatego niewiele potrzeba, aby stworzyła nowe trendy i mody. To dlatego tak wielu ludzi z zaciekawieniem czeka na ślub księcia Harrego z Megan Markle 19 maja tego roku.

W co będzie ubrana Panna Młoda? Jak będzie ubrany Pan Młody? Jaka będzie oprawa ślubu? Niezależnie od niezliczonej ilości pytań i domysłów jedno jest pewne. Podobne suknie i stylizacje będziemy później widzieć na niezliczonych ślubach dookoła globu.

My jednak nie lubimy kopiować, dlatego stworzyliśmy własną interpretację książęcego ślubu.

Zaczerpnęliśmy z angielskiej tradycji w wyborze tkanin i krojów, zadbaliśmy o każdy szczegół, byś dał się uwieść bajkowemu klimatowi. Tak powstała Kolekcja British Wedding Macaroni Tomato. Składa się ona z 3 modeli garniturów.

Oto jeden z nich, który specjalnie dla Was sfotografowaliśmy w przepięknym zamku Moszna na Dolnym Śląsku. Zapraszamy do bajkowego świata, który jest na wyciągnięcie dłoni.

W tym roku postawiliśmy na szarość. Szarość, w odpowiednim odcieniu, doskonale pasuje do formalnych okazji, zwłaszcza odbywających się w lecie. W kolekcji znajdziecie Kratkę Księcia Walii (to tkanina z której jest wykonany garnitur na zdjęciach), kratę windowpane oraz gładki szary twill. Idealną formą dla tych tkanin jest garnitur trzyczęściowy z marynarką z klapą w szpic. Taka forma klap podkreśla formalny charakter okazji.

Każdy z naszych garniturów jest uszyty metodą half canvas, która czerpie z najlepszej tradycji krawieckiej. Guziki z mielonego bawolego rogu, czy rozcięte na życzenie guziki w rękawie to dla nas oczywistość. Brzegi klap wykańcza subtelna stębnówka, a wysokiej jakości podszewka naturalna zapewnia komfort noszenia.

Jednak najważniejszym elementem doskonałego wyglądu będzie Twoje pewność siebie. Twój uśmiech jest kluczem do stylu.

Pamiętajcie, Kolekcja British Wedding to tylko niewielka część naszych ślubnych propozycji. Zapraszamy do butiku na Rozbrat 22 aby zapoznać się z tą i innymi kolekcjami.

foto: Kinga Herok
model: Jakub Zaniewski
organizacja: One. tworzą przyjęcia

Umów wizytę

Fields marked with an * are required