Menu Shop-online
D

wie, mamy nadzieję lubiane marki, zaczynają współpracę. Zestaw przymiarkowy naszych garniturów oraz cały serwis szycia na miarę dostępny jest od teraz w salonie Poszetka.com, a to oznacza, że doskonałe garnitury Macaroni Tomato Warszawa możesz zamawiać w Katowicach.

Jeśli mieszkasz w Katowicach lub okolicach i marzyłeś o doskonale skrojonym garniturze do pracy lub fantastycznej miękkiej marynarce Capri, możesz je teraz zamówić bez wycieczki do Warszawy. Wybór Poszetka.com jako naszego kooperanta nie jest przypadkowy. W szyciu na miarę wiedza i umiejętności osoby zbierającej miarę są kluczowe. Dla nas ważna jest też umiejętność doradzenia, a czasem odradzenia klientowi konkretnego rozwiązania. Nasz set przymiarkowy powierzyliśmy więc ludziom, których znamy, którym ufamy, o których kwalifikacjach i dobrym stylu mamy jak najlepsze zdanie. Jesteśmy dumni, że właśnie w Poszetka.com będziecie mogli zamawiać garnitury Macaroni Tomato.

A garnitur Macaroni Tomato to nie jest produkt zwykły. To garnitur biznesowy zaprojektowany specjalnie na polskie sylwetki. Nasza konkurencja sprzedaje najczęściej garnitury zaprojektowane i produkowane w Chinach, Włoszech, Niemczech czy Anglii. Za to garnitur Macaroni Tomato został zaprojektowany tutaj, po doświadczeniu szycia miarowego na kilku tysiącach polskich klientów. Dziesiątki testowych odszyć wykonaliśmy na typowych dla Polskich mężczyzn sylwetkach.

Garnitur Macaroni Tomato ma polską sylwetkę w swoim DNA

Do zaprojektowania tego garnitur zatrudniliśmy polskich, doświadczonych krawców miarowych. To Panowie Stanisław Mazurczak i Eugeniusz Trzaska, z ponad 50-cio letnim doświadczeniem w krawiectwie miarowym na najwyższym poziomie. To ludzie, który nie tylko znają i rozumieją polską sylwetkę, ale mimo wieku, doskonale rozumieją styl.

Sylwetka polskiego mężczyzny jest charakterystyczna. Panowie zamieszkujący nasze tereny są inaczej zbudowani niż na przykład Włosi. Ramiona są bardziej proste, klatka piersiowa i bicepsy mocniejsze. Do tego mocniejsze uda wymagają innej konstrukcji spodni. Trzeba ustalić relację klatki piersiowej do pasa i bioder. Wszystko to wzięliśmy pod uwagę.

Jaki jest tego efekt? Że jest to prawdopodobnie najlepsza konstrukcja męskiego garnituru z jaką się spotkasz. Co to dla Ciebie oznacza? Że będziesz czuł się wygodnie, garnitur będzie Twoją drugą skórą, a to przełoży się na znakomity wygląd.

(Zdjęcia zostały wykonane w czasie szkolenia ze zbierania miary jakie przeprowadziliśmy dla Poszetki)