Menu Shop-online

The Magazine

Koszule #MTCollective – moje wybory

Tworzenie kolekcji ubrań przypomina wizytę dziecka w sklepie z zabawkami. W naprawdę dużym sklepie. Przed nami rozłożone karty z setkami tkanin. Błysk oka i nerwowe pocieranie czoła. Do wyboru, do koloru. Po wybraniu tkanin zabieramy się za wybieranie kołnierzyków i mankietów. Można puścić wodze fantazji, zwłaszcza, że już dawno odkryliśmy w Macaroni Tomato, że to co nam podoba się najbardziej, podoba się też Wam. Trzeba tylko zaufać swojemu instynktowi.

Z archiwum: giacca napoletana

Mówi się, że dobre wino nabiera smaku z wiekiem. Zobaczmy, jak starzeją się historyczne wpisy z bloga Macaroni Tomato. Odświeżam dziś jeden z nich, swego czasu cieszący się ogromną popularnością. Wpis napisałem po wizycie w Neapolu, gdzie zgłębiałem temat neapolitańskiego krawiectwa, sprawy w Polsce wtedy zupełnie nieznanej. Dziś pewne stwierdzenia z wpisu sprzed 8 lat nie są już odkrywcze, ale myślę, że warto przypomnieć czym jest giacca napoletana. Zwłaszcza, że jest ku temu okazja… Tajemniczo zwieszam głos niczym kot Rademenes – niebawem więcej szczegółów.

Bezludna wyspa: trzy koszule

Bezludna wyspa to nowy cykl w The Magazine. Występuje na niej zawsze 3 rozbitków. Wojtek, Michał i Mateusz. Każdy z nas ma swoje essentials, niezbędne do przetwania w trudnych warunkach rzeczy. Na bezludnej wyspie nie ma miejsca na pomyłkę. Trzeba się wykazać zmysłem praktycznym MacGyver’a. Na bezludną wyspę zabiera się tylko rzeczy bez których nie da się żyć. Dziś opowiemy Wam jakie koszule zabralibyśmy na “bezludną wyspę”.

Więcej postów