3 stycznia 2020

Ślub Glamour – ślub w stylu glamour #goglamour

ŚLUB GLAMOUR – SEZON ŚLUBNY 2020

Stara polska tradycja zakazuje Ci widzieć suknię narzeczonej przed dniem ślubu. Założenie jest takie, że kiedy pokaże Ci się w niej o godzinie „0” masz się w niej jeszcze bardziej zakochać, porażony potężnym strzałem z łuku Kupidyna. Jest to piękna tradycja, ale nastręczająca kilku problemów technicznych, które Ty, jako zakochany rycerz, musisz pokonać.

Największy problem to dobranie stroju do jej tajemniczej sukni. Powinniście do siebie pasować stylem. Twój strój powinien być z tego samego świata co jej suknia, z tej samej „bajki”.  Na przykład, jeśli ona wystąpi w minimalistycznej prostej sukience, nie powinieneś obok niej kroczyć w żupanie z szablą przy boku.

sezon ślubny 2020

Zacznij od ustalenia jaki jest styl oprawy ślubu. To wiedza, do której jako Pan Młody powinieneś być dopuszczony. Podpytaj narzeczoną w jakim stylu jest jej suknia. Możesz usłyszeć kilka tajemniczych słów takich jak beza, boho czy glamour. Jeśli ich nie rozumiesz, nie ma to znaczenia. Ważne, żebyś je zapamiętał i przekazał nam, Twoim specjalistom od garnituru ślubnego. My będziemy wiedzieć co z tym zrobić.

W tym cyklu będziemy dekonstruować owe tajemnicze słowa, aby pomóc Ci zdecydować, czy chcesz #goglamour #goboho #goclassic #govintage #gosmart, a może żadne z powyższych i zdecydujesz się na #gocrazy.

Ślub w stylu Glamour to szyk, klasa, splendor i blichtr

ślub glamourPtaszki ćwierkają, że trendem sukni ślubnych tego roku jest styl glamour. Pomyśl o rezydencji Carringtonów z Dynastii, marmurowych schodach, kryształowych kandelabrach. W takim wnętrzu będzie odbywać się ślub glamour, a jej suknia będzie miała formę sukni wieczorowej. Oczywiście w kolorze białym.  Suknia nie będzie miała dołu w formie klasycznej „bezy”, cekinów i nadmiernej ilości koronek, ale może być wykończona koralikami, perłami, kryształkami. To suknia, która ma lśnić i mienić się luksusem i stylem.

ślub glamourKrocząc obok kobiety ubranej w ten sposób powinieneś być równie szykowny. Według nas idealnym wyborem będzie klasyczny smoking z jedwabnymi klapami, które doskonale dopełnią błyszczących elementów jej sukni.

Do smokingu zdecyduj się na muchę i pas hiszpański. W tym stylu nie powinieneś eksperymentować i zakładać na przykład krawata do smokingu. Styl glamour jest wbrew pozorom bardzo mocno osadzony w klasyce. Jest po prostu wyborem spośród klasyki najbardziej spektakularnych elementów.

ślub glamourJeśli nie chcesz smokingu, zdecyduj się na ciemnogranatowy garnitur z klapą w szpic, ale koniecznie zadbaj wtedy o kilka pięknych jubilerskich elementów takich jak szpilka do kołnierzyka i spinki do mankietu. Na nogi załóż koniecznie czarne, wypastowane na wysoki połysk buty. Żaden inny kolor nie chodzi w grę.

Jeśli Twój ślub będzie właśnie w stylu glamour – #goglamour razem z nami! Doradzimy Ci każdy szczegół zestawu. Z nami będziesz bezpieczny.
A jeśli chcesz zobaczyć pozostałe style na sezon ślubny 2020 – kliknij tutaj.

Fotografie autorstwa Pokadrowani

star star-empty