17 stycznia 2020

Ślub Classic – ślub w stylu klasycznym #goclassic

ŚLUB W STYLU KLASYCZNYM – SEZON ŚLUBNY 2020

W tym cyklu będziemy dekonstruować najpopularniejsze style ślubne, aby pomóc Ci zdecydować, czy chcesz #goglamour #goboho #goclassic #govintage #gosmart, a może żadne z powyższych i zdecydujesz się na #gocrazy.

Ślub w stylu klasycznym to elegancja, ponadczasowość, uniwersalność i bezpieczeństwo

ślub w stylu klasycznymKrólem wszystkich stylów jest styl klasyczny. I przemawia za tym wiele racjonalnych elementów. Mówi się, że dobrze ubrany mężczyzna kroczy kilka kroków za modą. To prawda. Postawienie na klasykę uchroni Cię przed uśmiechem politowania, kiedy będziesz oglądał swoje zdjęcia ze ślubu za 20 lat. Klasyka się nie starzeje i zawsze wygląda świetnie. Ślub w stylu klasycznym, można również łatwo połączyć z innymi stylami, a jego podstawa, granatowy garnitur, jest wyjątkowo uniwersalny. Jeśli tylko suknia twojej wybranki albo konwencja ślubu nie ma jakiegoś zdecydowanie odkręconego charakteru  (typu zaślubiny w akwalungu na dnie morza) to strój klasyczny z pewnością się obroni.

ślub w stylu klasycznym

Czy to znaczy, że ślub w stylu klasycznym jest nudny i świadczy o braku fantazji? Nie, świadczy o przywiązaniu do ponadczasowych kanonów piękna i dobrego smaku. Snując analogie kulinarne mógłbym zadać pytanie, czy wolisz idealnie usmażony stek z najlepszej wołowiny w towarzystwie doskonale zbalansowanego pinot, czy kuchnię molekularną? Ja zawsze wybiorę stek.

ślub w stylu klasycznym

Królem stylu klasycznego jest garnitur. Powinien być wykonany z głębokiego odcienia granatu, nie rekomendujemy czerni, bo czerń to kolor wieczorowy, trudny w późniejszym wykorzystaniu. Doskonałym uzupełnieniem garnituru jest kamizelka, najlepiej kontrastująca szara lub w delikatną kratkę. Dzięki temu klasyczny garnitur zostanie odmieniony w coś spektakularnego i bardzo szykownego. Do tego zestawu załóż białą koszulę, krawat z grenadyny, z jedwabiu w drobny wzór lub muszkę. Buty koniecznie czarne.

Jeśli taki zestaw jest dla ciebie zbyt formalny załóż dwuczęściowy garnitur. Odmienisz go łatwo dodatkami, z białą koszulą z kołnierzykiem na szpilkę, ze spinkami do mankietów i białą poszetką będzie wyglądał świetnie.

śłub klasycznyNajbardziej formalnym strojem w tej konwencji jaki oferujemy to stroller. To zestaw wręcz arystokratyczny, składający się z antracytowej marynarki na jeden guzik, kamizelki w kolorze gołąbkowym, szarym lub szampanowym i sztuczkowych spodni.

Jeśli Twój ślub będzie właśnie w stylu klasycznym – #goclassic razem z nami! Doradzimy Ci każdy szczegół zestawu. Z nami będziesz bezpieczny.
A jeśli chcesz zobaczyć pozostałe style na sezon ślubny 2020 – kliknij tutaj.

Fotografie autorstwa Pokadrowani

star star-empty