10 stycznia 2020

Ślub Boho – ślub w stylu boho #goboho

ŚLUB BOHO – SEZON ŚLUBNY 2020

W tym cyklu będziemy dekonstruować najpopularniejsze style ślubne, aby pomóc Ci zdecydować, czy chcesz #goglamour #goboho #goclassic #govintage #gosmart, a może żadne z powyższych i zdecydujesz się na #gocrazy.

Ślub w stylu boho to swoboda, luz, kolor i łamanie konwencji

ślub bohoPomyśl o ślubie na trawie, lnianych obrusach, drewnianej szopie udekorowanej lampionami, albo o ślubie w modnym klubie wystylizowanym na lata 60te, a  do ślubu pojedziecie Vovlo z lat 70tych.  W takim rustykalnym i hipsterskim klimacie doskonale sprawdza się styl boho.

Suknia Twojej partnerki będzie prosta w formie, bez trenu i bezy, bez błyszczących ozdób, ale pewnie będzie miała dużo koronkowych wstawek. Nie bądź zaskoczony jeśli Twoja narzeczona narzuci na siebie szal podarowany przez babcię. Suknia najpewniej nie będzie śnieżnobiała, ale będzie miała kolor herbaciany.

ślub bohoStyl boho w męskim wydaniu nie jest ściśle określony. Podsumowałbym go krótko jako „zabawa z konwencją”. Mógłbym go też nazwać stylem klasycznym (patrz #goclassic) w którym puściły uszczelki 😉  Pomyśl o klasycznym garniturze, ale w nieco jaśniejszym odcieniu, a zamiast krawata załóż kolorową albo drewnianą muchę. To styl, w którym nie ma sztywnych reguł jeśli chodzi o dobór kolorów, więc buty mogą być brązowe.

gobohoW tym stylu będzie też garnitur w kolorze bakłażanowym (bardzo ostatnio modnym) lub butelkowej zieleni (kolejny hit), doskonale będzie też pasował lniany beżowy garnitur. Oczywiście za każdym razem ważne jest gdzie i kiedy odbywa się ślub. Dobór tkaniny powinien pasować nie tylko do sukni Panny Młodej, ale też do pory roku i anturażu ślubu. Krótko mówiąc, w stylu boho znajdziesz klasyczne formy i kroje oraz mało klasyczne dodatki lub kolory bazowe garniturów.

ślub bohoCzym styl boho równi się się od klasycznego już wiemy. A czym różni się od #gocrazy? Nagromadzeniem tych wszystkich nieklasycznych elementów. Styl boho jest jednak stonowany.

Jeśli Twój ślub będzie właśnie w stylu boho – #goboho razem z nami! Doradzimy Ci każdy szczegół zestawu. Z nami będziesz bezpieczny.
A jeśli chcesz zobaczyć pozostałe style na sezon ślubny 2020 – kliknij tutaj.

Fotografie autorstwa Pokadrowani

star star-empty