Menu Shop-online
W

spólnie z najlepszymi krawcami miarowymi w Polsce opracowaliśmy optymalną dla polskiego mężczyzny konstrukcję garnituru - idealną dla sylwetek Polaków. Chcieliśmy, aby nasz garnitur był nie tylko wygodny, ale też piękny. Zainspirowaliśmy się włoskim krawiectwem, aby dopracować piękne linie i najmniejszy detal naszego garnituru.

Początek procesu szycia garnituru zaczyna się w naszym butiku. Spotykamy się tam aby omówić zamówienie. Jeden z nas zbiera miarę z klienta. To proces wymagający wysokich kwalifikacji i doświadczenia, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do jakości obsługi.

Po zebraniu miary, wykrój garnituru będzie stworzony specjalnie dla Ciebie. Zostanie do nas przesłany, a następnie spotkamy się na pierwszej przymiarce, aby ostatecznie wykończyć zamówienie. Na trzecim spotkaniu zwykle Twój garnitur będzie gotowy do odbioru.

Włosi szyją swoje garnitury aby podobać się kobietom, Anglicy aby zaimponować kolegom z klubu. Odzwierciedlenie tych dwóch filozofii znajdziecie w wyborze tkanin, zarówno od włoskich jak i angielskich producentów. Korzystamy z próbników renomowanych dostawców, których tkaniny wykorzystują najbardziej luksusowe marki i zakłady krawieckie świata.
Posiadamy tkaniny od: Vitale Barberis Canonico, Drago, Fratelli Tallia Di Delfino, Huddersfield Fine Worsteds, Scabal, Guabello, Bateman & Ogden i inne.

Wyglądać dobrze, to czuć się dobrze w swoich ubraniach

Szycie na miarę to proces wymagający zaangażowania obu stron. Jednak jeśli nie czujesz się pewnie w tej materii, nie masz się czego bać. Zgodnie z filozofią Macaroni Tomato, przychodzi się do nas też po wiedzę i poradę. Dbamy o to, aby każda pracująca u nas osoba potrafiła ocenić warunki klienta i, jeśli to potrzebne, doradzić albo odradzić konkretne rozwiązanie, krój czy kolor. Przychodząc do Macaroni Tomato możesz czuć się bezpiecznie.