Menu Shop-online

Macaroni Tomato jest znane z doskonałych, idealnie dopasowanych koszul na miarę. Teraz, na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w szyciu miarowym, po przestudiowaniu wielu typów sylwetek, opracowaliśmy nasze modele koszul #MTCollective.

Naszym celem było stworzenie gotowej koszuli, która da Wam stopień dopasowania nieporównywalny z innymi. Niektórzy producenci stosują uproszczoną rozmiarówkę, w której zmienia się tylko rozmiar kołnierzyka, a inne wymiary koszuli są stopniowane, czyli zmieniane, co dwa rozmiary kołnierza. Dla nas to droga na skróty.

Szybko doszliśmy do prostego wniosku, że jeden fason nie może być dobry dla wszystkich sylwetek. Dlatego w naszej kolekcji znajdziecie kilka modeli, w których macie do wyboru aż 3 sylwetki: Slim, Classic i Athletic.

Nie idź na kompromisy. Wybierze doskonale dopasowaną koszulę #MTCollective.

Awans

Jeśli właśnie wspiąłeś się na szczyt, wybierz koszulę, która komunikuje władzę i pozycję. Co zrobi to lepiej niż maklerka albo koszula z agresywnie rozciętym kołnierzykiem cutaway? Po awansie możesz w końcu pozwolić sobie na więcej. Koszula w różową pepitkę? Dlaczego nie!

Ważny dzień

Są takie dni w życiu, kiedy nie wypada się pokazać w innej koszuli niż biała. Jeśli masz przed sobą właśnie taką okazję, wybierz jedną z naszych formalnych koszul. Załóż do niej doskonale dopasowany ciemny garnitur z naszej kolekcji #MTCollective i efekt będzie murowany.

Business as usual

Błękitne koszule są jak chleb z masłem - coś absolutnie prostego i zwyczajnego, co kochamy. Błękitna koszula wygląda dobrze na każdym, więc łatwo zestawisz ją z innymi elementami garderoby. Powinieneś mieć w swojej szafie co najmniej kilka błękitnych koszul, różniących się wzorem czy krojem kołnierzyka.

Weekendowy luz

Z miękkim wełnianym krawatem albo zupełnie bez. W weekend wolno więcej, a kratka to ulubiony wzór weekendowej garderoby - wyraźna błękitna krata vichy to must-have każdej szafy! Do tej kolekcji dodaliśmy też 3 niebanalne koszule w paski i prawdziwego klasyka - białą koszulę z kołnierzykiem na guziczki.