Menu Shop-online
K

oszula szyta na miarę to nie tylko świetne dopasowanie, nasz słynny Perfect Fit. To również profesjonalne doradztwo oraz gotowość na wprowadzanie modyfikacji na życzenie klienta. To wreszcie ogrom możliwości personalizacji, mnóstwo zmiennych decydujących o idealnym kroju, czy ekskluzywne wykończenie.

JAKOŚĆ
W naszych koszulach stosujemy gęsty ścieg, minimum 7 ukłuć na centymetr, by maksymalnie zwiększyć wytrzymałość przeszyć. Dodatkowo wewnętrzne szwy to tak zwane szwy bieliźniane, z podwójnym zakładem materiału. Uzyskujemy dzięki nim nie tylko większą wytrzymałość, ale również lepszy komfort użytkowania. Boczne szwy są dodatkowo zabezpieczane materiałowym gussetem, czyli trójkątnym wykończeniem, które zwiększa odporność materiału podczas codziennego użytkowania.

DOPASOWANIE
Często słyszymy, że „rzeźbimy” nasze koszule. Przykładamy uwagę do najdrobniejszych detali. Mierzymy nie tylko obwód klatki piersiowej, pasa i długość rękawa. W trakcie zbierania miary sprawdzamy kilkadziesiąt wymiarów, uwzględniając typ sylwetki, postawę, wysokość ramion, szerokość mankietów itp. Mamy doświadczenie zgormadzone na setkach zmierzonych klientów, ale wciąż doskonalimy nasz system, by sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom.

DETALE
Koszula szyta na miarę powinna być małym dziełem sztuki. Zależy nam na produkcie indywidualnym, dlatego zapewniamy możliwość wyboru spośród kilkudziesięciu rodzajów kołnierzyków i mankietów, kilkunastu sposobów wykończenia (nici, guziki), czy wyszycia monogramu z inicjałami. Dla tych najbardziej wymagających, oferujemy również możliwość wprowadzenia zmian konstrukcyjnych – zmiana długości wyłogów, wysokości stójki, czy naszycie kieszeni zgodnie z Twoim projektem? Żaden problem.

TKANINY
Idealna koszula, choćby nie wiem jak dobrze odszyta, musi być zrobiona z materiału wysokiej jakości, inaczej na nic szwy bieliźniane, gęste przeszycie, czy inne ulepszenia. Wszak to tkanina ma kontakt z naszym ciałem i to ona odpowiada za komfort noszenia. Dlatego w tej kwestii nie idziemy na żadne kompromisy. Korzystamy z tkanin renomowanych producentów, by zapewnić szeroki wybór nie tylko splotów, ale również wzorów i kolorów.