Kamizelki do garnituru

Garnitur z kamizelkę czyli współczensy power siut

Trzyczęściowy garnitur zawsze był synonimem executive suit. W dawnych czasach kiedy noszenie garnituru było dla mężczyzn wręcz obowiązkowe garnitury męskie z kamizelką były zarezerwowane wyłącznie dla wyższej kadry zarządzającej w przedsiębiorcach. Początkujący młody pracownik korporacji wręcz nie mógł w takim garniturze pojawić się w pracy. Tak bardzo był on kojarzony z wysokim stanowiskiem, władzą  i pieniędzmi. Jak wygląda plakatowy rekin biznesu?  W zębach ma cygaro, a na sobie garnitur z kamizelką. To powoduje, że do dziś trzyczęściowy garnitur sprawia wrażenie power suit!

Tradycyjna kamizelka do garnituru w wydaniu biznesowym jest wykonana z tej samej tkaniny co garnitur tworząc z nim zestaw. Założenie kontrastującej kamizelki w żywych pstrokatych kolorach zawsze odformowania zestaw, było to domeną artystów i wolnych zawodów.

Kamizelka do garnituru ślubnego

Jest jeszcze jeden typ kamizelki do garnituru- to kamizelka, którą zakładamy do garnituru ślubnego. Najbardziej tradycyjne modele wykonane są z tkaniny gładkiej szarej, ewentualnie w kratkę księcia Walii czy Vichy. Taka kamizelkę zakłądamy najczęściej do granatowego garnitur, a kontrast kolorów dodaje całemu zestawowi nobliwości i przemienia klasyczny biznesowy granatowy garnitur w coś niezwykłego i wręcz spektakularnego. Taki zestaw ma też inne zalety. Dress code mówi, że kiedy zakładamy kamizelkę do garnituru, możemy nosić marynarkę rozpiętą. Dzięki temu czujemy się swobodniej i wygodniej. Bardzo polecamy takie rozwiązanie.

Zmień swój garnitur zmieniając tylko kamizelkę

Kamizelka jest dodatkiem który może odmienić twój garnitur. Jeśli założysz kamizelkę z tej samej tkaniny twój garnitur nabierze charakteru power suit- miejskiej zbroi i symbolu statusu. Jeśli wybierzesz kamizelkę kontrastującą z ciekawej tkaniny wyślesz sygnał, że jesteś dandysem i znasz się na modzie. Wybierając odpowiednią kamizelkę do garnituru możesz pokazać swoją kreatywność i pokazać swój unikatowy styl!

kamizelki do garnituru
kamizelki męskie garniturowe
kamizelki garniturowe
kamizelka do garnituru
kamizelka męska garniturowa
kamizelka garniturowa
kamizelki do garniturów
kamizelki męskie do garnituru
kamizelka męska do garnituru
męska kamizelka garniturowa
męskie kamizelki garniturowe
męskie kamizelki do garnituru
Rated 5  on the scale 1 - 5  based on 4 customer reviews
  
bardzo ciekawe propozycje jako kontrastowa kamizelka do gladkiego garnituru
  
Intersujące kraty zastosowane w kamizelkach - jestem fanem produktów Macaroni Tomato, jakość i stylistyka na bardzo wysokim poziomie
  
Sam posiadam jedną kamizelkę kontrastową do mojego granatowego garnituru, zakładam ją również do mnie formalnych zestawów. Polecam
  
Bardzo ładne kamizelki