Garnitur ślubny – Oferta Ślub 2021

Oferta ślubna w 2021 roku to prawdziwe wyzwanie. W dobie zmieniających się terminów i niepewności, chcemy Wam zaproponować coś odwrotnego. Elastyczność i bezpieczeństwo. Chcemy zadbać o Wasz komfort, realizując wymarzony zestaw dla Pana Młodego.

Po kolei zatem – elastyczność. Dzięki połączeniu oferty odzieży gotowej (RTW), dostępnej od ręki w naszym salonie i sklepie online oraz kompleksowej usługi szycia na miarę, możemy sprostać praktycznie każdemu wyzwaniu.

  • Dla Klientów, którzy muszą się zmierzyć z krótkim terminem realizacji, oferujemy gotowe garnitury ślubne, które możemy wykończyć u krawca w ciągu kilku dni roboczych.
  • Dla Klientów, którzy mają specjalną wizję i szukają czegoś niepowtarzalnego idealna będzie usługa szycia na miarę w systemie MTM, który doskonale łączy relację ceny i jakości oraz przystępne terminy.
  • Dla najbardziej wymagających Klientów, którym zależy na swobodnej kreacji kroju oraz dopasowania, proponujemy usługę klasycznego krawiectwa miarowego – bespoke.

Bezpieczeństwo to wynik dwóch filarów – doświadczenia oraz polskiej produkcji. W pandemicznej sytuacji funkcjonujemy już od ponad roku i zarówno my, jak i nasi dostawcy, dostosowaliśmy nasze systemy do jej realiów. Nie notujemy opóźnień, a dzięki polskiej produkcji i krótkiemu łańcuchowi logistycznemu nie obawiamy się o długi czas wysyłek zagranicznych. Dodatkowo opcja ekspresowej realizacji oraz fakt, że nasi Krawcy pracują z nami już bezpośrednio w Warszawie, pozwalają nam bardziej elastycznie radzić sobie nawet z trudnymi terminami.

Najważniejsi bowiem dla nas, w tych dziwnych czasach, jesteście Wy – Państwo Młodzi. Chcemy zdjąć Wam z barków nieco ciężaru i stresu, byście ze spokojem mogli powierzyć realizację garnituru ślubnego specjalistom, a sami mogli skupić się na pozostałych aspektach uroczystości. Dbamy o Wasz komfort, a jakość obsługi i doświadczona kadra są u podstaw filozofii naszej marki.

Kolekcja RTW:

Granatowy garnitur na ślub – 2299zł
Koszula formalna na spinki – 369zł
Koszula pod muchę – 399zł
Kamizelka – 699zł
Buty – 769zł

Szycie na miarę:

Garnitur na ślub – od 3299zł
Smoking – od 3999zł
Koszula – 699zł
Kamizelka – od 999zł

star star-empty