Menu Shop-online
J

eśli nosisz garnitur do pracy nie dlatego, że musisz, ale dlatego, że lubisz się dobrze ubrać - kolekcja Business as Usual jest dla Ciebie. To selekcja pięknych włoskich tkanin od Vitale Barberis Canonico, które znakomicie nadają się na garnitur do pracy.

W kolekcji Business as Usual znajdziesz między innymi kraty Księcia Walii, piękny granatowy windowpane, drobne żabie oczka, tkaniny typu sharkskin i miękkie flanele. To prawdziwe ikony biznesowego dresscodu. Są dyskretne na tyle, żeby nie zwracać uwagi na spotkaniu zarządu, ale wystarczająco wyraziste, aby dać szansę na zaznaczenie swojego stylu.

Zamów swój garnitur #MTCollective z dowolnej tkaniny z kolekcji Business as Usual. Jeśli nasz bazowy garnitur leży na Tobie dobrze, po prostu wybierz tkaninę i rozmiar. Spersonalizuj go wybierając guziki, podszewkę czy filc pod kołnierzem. Uszyjemy Twój garnitur w cenie 2299 lub 2499 zł.

Jeśli konieczne jest wprowadzenie zmian w wykroju, zamów garnitur na miarę. Oddaj się w ręce naszych doświadczonych doradców, którzy kompetentnie zbiorą miarę oraz pomogą wybrać dodatki. Garnitur na miarę w kolekcji Business as Usual to koszt 3299 lub 3499 zł.

Jeśli brakuje Ci czasu aby się do nas wybrać, poinformuj nas o tym. Chętnie wybierzemy się do Ciebie do biura.

Kreuj w dobrej cenie

Umów wizytę

Fields marked with an * are required