Menu Shop-online
K

rawiectwo to we Włoszech sztuka narodowa. Dlatego tam właśnie szyte są nasze garnitury, to stamtąd czerpiemy wzorce. Lekka konstrukcja, doskonały krój i proporcje - to wszystko znajdziecie w garniturach Macaroni Tomato Warszawa.

Początek procesu szycia garnituru zaczyna się w jednym z naszych butików. Spotykamy się tam aby omówić zamówienie. Jeden z nas zbiera miarę z klienta. To proces wymagający wysokich kwalifikacji i doświadczenia, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do jakości obsługi.

Po zebraniu miary, wykrój garnituru będzie stworzony specjalnie dla Ciebie. Garnitur będzie uszyty przez mistrzów krawiectwa w ponad 100 letniej, rodzinnej manufakturze na północy Włoch. Zostanie do nas przesłany, a następnie spotkamy się a naszym krawcem aby ostatecznie go wykończyć.

Włosi szyją swoje garnitury aby podobać się kobietom, Anglicy aby zaimponować kolegom z klubu. Odzwierciedlenie tych dwóch filozofii znajdziecie w wyborze tkanin, zarówno od włoskich jak i angielskich producentów. Korzystamy z próbników renomowanych dostawców, których tkaniny wykorzystują najbardziej luksusowe marki i zakłady krawieckie świata.

Wyglądać dobrze, to czuć się dobrze w swoich ubraniach

Szycie na miarę to proces wymagający zaangażowania obu stron. Jednak jeśli nie czujesz się pewnie w tej materii, nie masz się czego bać. Zgodnie z filozofią Macaroni Tomato, przychodzi się do nas też po wiedzę i poradę. Dbamy o to, aby każda pracująca u nas osoba potrafiła ocenić warunki klienta i, jeśli to potrzebne, doradzić albo odradzić konkretne rozwiązanie, krój czy kolor. Przychodząc do Macaroni Tomato możesz czuć się bezpiecznie.